reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Kurde bele, mam termin na 14 lipca, ale mam wrażenie, że moja młoda wyskoczy jeszcze na koniec czerwca. A może po prostu bardzo na to liczę 😛 Straszliwie daje mi do wiwatu, ale podobno taki jej urok, że jest bardzo ruchliwa i nic nie robi sobie z udostępnianego jej przeze mnie metrażu. 😉
Przez całą ciążę nie wiedziałam, czym są te mityczne skurcze przepowiadające, za to od 3 dni łapią mnie takie bóle krzyża, że nie jestem w stanie się ruszać, to samo w okolicy ud. I wszystko dopadło mnie nagle, jednego dnia.
 
O, to może się zgramy na porodówce 😉
Tak, ja mam manię planowania i ogarniania wszystkiego z wyprzedzeniem, więc już od dawna jestem spakowana. Torba czeka juz tylko na teczkę z wynikami i mogę lecieć.
 
O to zazdroszcze 😂 ja jestem spakowana tylko w 60% i nie mam natchnienia na dalsze pakowanie. Moze urodziny tego samego dnia chociaż jestem nastawiona na przenoszenie bo jakoś tam wszyscy wśród znajomych mocno przenosili ciąże😔
 
Ja zwyczajnie nie ufam mojej małej, a dodatkowo moja mama uparła się przyjechać przed porodem i mi pomóc... A to straszna panikara i wnosi tylko chaos, nic więcej. Gdybym nie była dopakowana do jej przyjazdu, a zacząłby się poród, to jestem pewna, że pogubiłaby mi połowę rzeczy podczas prób sprawdzenia, czy wszystko mam. Nie wiem, mam jakieś wrażenie, że mniej przejmuję się tym porodem niż wszyscy dookoła. Jestem oazą spokoju 😂 A jak z tym u ciebie?
 
Podobnie, nie ma co się denerwować i najlepiej unikać stresu 😁 na razie jestem spokojna, zobaczymy jak będzie z czasem 😂 dzisiaj zamówiłam aniball i mam zamiar zacząć cwiczyc, bo już chyba cała teoretyczna wiedzę przygarnęłam
 
Jakie ćwiczenia wykonujecie ? Ja do tej pory trochę jogi, pilatesu i oczywiście piłka!! U mnie termin na koniec lipca, do tej pory czułam się mega dobrze ale ostatnio brakuje mi sil. Powoli kończę kompletowanie wyprawki no i oczywiście chodzimy cały czas do szkoły rodzenia 😁😁😁
 
reklama
Do góry