reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
A mi mdłosci wczoraj minęły (z objawów mam odrzucenie od kawy, bolem/ kłucie w podbrzuszu, pachwinach / ból i trochę nabrzmiale piersi). W poprzedniej ciąży mdliło mnie wieczorami [emoji2368]
 
Cześć dziewczyny, współczuję Wam wszystkim tych przeżyć ale trzymam kciuki by mimo stresu każda sytuacja miała swoje pozytywne zakończenie. Dajcie znać jak się dziś czujecie. Ja raczej musze przyznać, że póki co mam łaskawą tą ciążę.. co oczywiście (jak to kobietę w ciąży) mnie to martwi bo doszukuję się, że no tak lekko być nie może. Czuję delikatne zmęczenie, delikatny ból w piersiach, i mdłości. NIc koszmarnego. No jakieś objawy są, ale w pierwszej ciąży miałam je zdecydowanie bardziej nasilone. Przyszły tydzień czeka mnie bardzo dużo pracy i sporo stresu więc mam nadzieję, że dam radę :( Oby! Byłam dziś na pobraniu krwi, wyniki będą pewnie wieczorem bo to z medicover. Udało mi się umówić dwie wizyty do mojego lekarza prowadzącego na grudzień i styczeń. Mam tylko dylemat bo lekarka kazała mi przyjść za dwa tyg, a wizytę u prowadzącego mam za 4 więc będę musiała coś porzeżbić wcześniej. We wtorek będę ich atakować na wcześniejszą wizytę żeby mi znaleźli.
 
Mój mąż jest z Ameryki.
Ooo :D to jak będziesz miała kiedyś chęć to opisz jak się poznaliście :D Zawsze mnie ciekawią historie :D Generalnie lubię czytać jak się ludzie poznają bo poniekąd jest to fantastyczne jak decyduje o naszym życiu jakiś zbieg okoliczności lub jedna wydawałoby się nieznacząca decyzja, a później trafiamy na osobę z którą spędzamy całe życie :) a jeśli to nie problem to powiedz proszę, mieszkacie w Polsce czy za granicą :) a jak w Polsce to jak odbiera nasz kraj ;) Byłam dwa razy na ponad miesiąc w USA więc mam jakieś swoje zdanie dot. różnicy w społeczeństwie i bardzo mnie ciekawi jak to w drugą stronę :) Oczywiście zdaję sobie sprawę, że Ameryka to nie tylko USA, ale nawet jak miałam przyjemność poznać ludzi z innych krajów to ich sposób bycia jest zupełnie odmienny niż nasz w mojej ocenie.
 
Dziewczyny ratunku, jak używacie imbir? Mąż mi zakupił bo już nie daje rady, mdłości jedynie nie mam jak śpię 😭
Mnie pomagała herbata z imbirem. Wkrawałam sobie duuuuuuużo plasterków imbiru do herbaty rooibos i piłam taki napar. Ciepła woda z imbirem powodowała u mnie większe mdłości niż przed ;) nie mogłam się przemóc, chociaż jeśli komuś pasuje taka forma to myślę, że nawet lepiej ;)
 
A mi mdłosci wczoraj minęły (z objawów mam odrzucenie od kawy, bolem/ kłucie w podbrzuszu, pachwinach / ból i trochę nabrzmiale piersi). W poprzedniej ciąży mdliło mnie wieczorami [emoji2368]
Który masz tydzień? Ja też miałam mdłości większe ale własnie w 5 tygodniu. Teraz minęły generalnie. Na chwilę gdzieś mnie czasami zmuli, wczoraj np wieczorem, ale no bez dramatów.
 
reklama
Do góry