reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny, właśnie się zarejestrowałam, bo potrzebuje pogadać chyba z kimś kto mnie będzie rozumiał 🙈
25.10 OM
5.11 owu
Brałam Lamette
Od tygodnia czuję się fatalnie, wszystko mnie boli, cycki z natury mam duże, a teraz to dramat, bolą okropnie, podbrzusze ciągnie, pachwiny też czuje, temp ciała cały czas 36,9 - 37,3.Testy oczywiście juz robiłam, bo niecierpliwy człowiek ze mnie 😬 i zobaczyłam biel. Dzisiaj minęły 2tyg od owu. Lekarz zlecił mi betę na jutro. Nie mogę się już doczekać, ale boję się rozczarowania. Zastanawiam się, czy po stymulacji la metta możliwe są takie objawy, nie będąc w ciąży? 🤔 Może macie jakieś doświadczenia. Dodam, że bardzo znam swoje ciało i takich objawów przed okresem nie miałam nigdy.
myślę że nie ma co gdybać dopóki nie będziesz miała wyników bety 😖 ja miałam prawie co miesiąc książkowe objawy ciąży, a jak przychodził okres to był płacz i zdziwienie... Myślę że psychika może nam płakać figle przy dłuższych staraniach
 
Hej. U mnie doszlo do wczesnego poronienia. Od poczatku musialo byc cos nie tak bo testy wychodzily dosc slabe w porownaniu do moich poprzednich 3 ciaz. Po 5 tygodniu beta wyszla tylko 7.7 i nastepnego dnia dostalam okres. Zbieglo sie to z covidem-mąż ma potwierdzony, ja i dzieci negatywy. Ale moglam wczesniej przejsc bezobjawowo i poronic, tak powiedzial lekarz. Tym bardziej, ze przy ciazach z moją trojka nie mialam zadnych problemow. Cale szczescie nie widzialam jeszcze serduszka bo tak to by chyba i mi serce pekło. Poki co jest ok. Brzuch juz nie boli.

Trzymam za Was wszystkie kciuki, zebyscie mialy nudne ciaze i szczesliwie urodzone dzieciaczki 😘 buziaki!
 
nie wiem jak to jest u innych, ale jak mnie przestały boleć to okazało się że baaaardzo spadł mi progesteron. Od razu dostałam duphaston 3x1 i dodatkowo Utrogestan. No i nakaz leżenia i zakaz chodzenia do pracy

Mnie tam jeszcze nawet nie zaczęły boleć, a dawkę progesteronu mam zabójczą poziom tez nie najgorszy (6+0) [emoji28]
 
Hej. U mnie doszlo do wczesnego poronienia. Od poczatku musialo byc cos nie tak bo testy wychodzily dosc slabe w porownaniu do moich poprzednich 3 ciaz. Po 5 tygodniu beta wyszla tylko 7.7 i nastepnego dnia dostalam okres. Zbieglo sie to z covidem-mąż ma potwierdzony, ja i dzieci negatywy. Ale moglam wczesniej przejsc bezobjawowo i poronic, tak powiedzial lekarz. Tym bardziej, ze przy ciazach z moją trojka nie mialam zadnych problemow. Cale szczescie nie widzialam jeszcze serduszka bo tak to by chyba i mi serce pekło. Poki co jest ok. Brzuch juz nie boli.

Trzymam za Was wszystkie kciuki, zebyscie mialy nudne ciaze i szczesliwie urodzone dzieciaczki [emoji8] buziaki!

Przykro mi [emoji29]
 
Mnie tam jeszcze nawet nie zaczęły boleć, a dawkę progesteronu mam zabójczą poziom tez nie najgorszy (6+0) [emoji28]
no właśnie. Dlatego tak na prawdę nigdy nic nie wiadomo - coś co jest u jednych normalne, u innych może świadczyć o czymś złym.
Mój ginekolog powiedział mi ostatnio na wizycie, że jedyną osobą która może rozwiać moje obawy jest on sam. I wydaje mi się, że jeżeli na prawdę coś nas zaczyna martwić powinnyśmy te sprawy obgadywac z lekarzami, żeby później nie mieć sobie nic do zarzucenia
 
myślę że nie ma co gdybać dopóki nie będziesz miała wyników bety 😖 ja miałam prawie co miesiąc książkowe objawy ciąży, a jak przychodził okres to był płacz i zdziwienie... Myślę że psychika może nam płakać figle przy dłuższych staraniach
Zastanawiałam się nad tym, ale żeby aż tak mocno platac figle?! 🙈 Już chce jutro. Poszłabym dzisiaj, ale jak nic nie wyjdzie to będę sobie wkręcać, że za wcześnie, mimo że już powinno z bety wyjść.. Czas nauczyć się cierpliwości 🤷🏻‍♀️
 
Nie nadążam was czytać 😁wczoraj nie miałam czasu bo w pracy na 2 zmianę byłam A dziś od rana też kupa żeczy do ogarnięcia A jeszcze mi mlody zaczął kaszlec jak stary gruzlik 😁. Ja póki co mdłości nie mam . Trochę mi się smaki zmieniły i cera to masakra . To samo miałam w ciąży z synkiem więc obstawiam znowu na chłopaka 😁 A marzyła mi się druga córeczka.
 
reklama
Do góry