reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

To nie wiem czy się cieszyć ze nie jestem sama czy tez współczuć 😅teraz już chyba się to nie zmieni bo potrzebujemy powoli jeść dla dwóch 👶
A ja właśnie odwrotnie. Jem jak muszę, wcale nie jestem głodna, nie mam żadnych smaków specjalnych + covid to już do kwadratu nie chce mi wie jesc i nie mam smaku 🥰😅😅
 
reklama
Hej dziewczyny. Dziś 7+6 i kompletne rozbicie bo w sumie oprócz ckliwych piersi żadnych innych objawów. W sumie nawet piersi dużo mniej bolą. Nie wiem czy to powód do zmartwień. Nic mnie nie ciągnie w brzuchu itd. Też tak macie?
Ja mam dokładnie tam samo. Nie martw się, ciesz się że należysz do tej grupy prawie-bez-objawowców :)
 
Heparyna rozrzedza krew. Jeśli krwawisz to zgłosiłbym się do szpitala i na 100% skontaktowała z lekarzem prowadzącym, ponieważ w niektórych przypadkach może doprowadzić do krwotoku. Także zadzwoń sobie na spokojnie jeśli to tylko plamienie 🙂 a jeśli krwawisz to na sor.
nie krwawie tylko pytam w razi gdyby co robic, tak profilaktycznie jak to ja przewrazliwiona hehehe :D
 
Co do objawów jak ja je uwielbiam wstałam rano myślę sobie super nie mam mdłości po 12 brak 14 brak zaczęłam się martwić trochę za to jak pojechałam po córkę do przedszkola to wzięły mnie chyba jakieś potrójne normalnie myslalam ze na kierownice w samochodzie zwymiotuje masakra. A teraz wróciłam do domu to niewierze sama jak ja jem po mandarynkach ogórek kiszony i rozkminiam nad czymś innym jeszcze
 
Cześć dziewczyny jak wam mija dzień??
Ja mam jutro wizytę miałam mieć na 11:30 ale właśnie dzwonil lekarz ze mam być godzinę wcześniej czyli 10;30 , mam nadzieje ze wszystko jest dobrze i nie potrzebnie się zaczęłam stresować :/
 
Dzisiaj jak rano wstałam czułam się super, nic mi nie bylo. A teraz ledwo żyje, piersi zaczęły boleć, nie dobrze mi jest i cały czas mi się odbija 😬 tak to nie miałam objawów a teraz coraz gorzej 🤦 jak ich nie ma to strach jak są to też źle 🤣
 
Ja po mandarynkach zaraz w WC. Umówiłam nifty, jednak dopiero na poniedziałek. Mam nadzieję że do prenatalnych będzie już wynik
 
reklama
Ja po mandarynkach zaraz w WC. Umówiłam nifty, jednak dopiero na poniedziałek. Mam nadzieję że do prenatalnych będzie już wynik
Nie obrażaj moich mandarynek heheh🤣🤣 w najgorszych momentach one były najlepszym moim przyjacielem hehe. Serio lepsze one niż jak 7 lat temu kebsy masakra ile ja wtedy kebsow zjadłam a później 25 kg przez ciążę przybyło
 
Do góry