reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Strach ma wielkie oczy. Ja wczoraj byłam u dentysty i wyobraźcie sobie tak się balam ze masakra ale nie dentysty tylko tego zwby podczas robienia mi zeba nie zwymiotowac na niego. Ja normalnie modlilam się jak tam leżałam ale dałam radę jakos
 
ja
Czy wy tez jesteście o wiele bardziej głodne? Jem kolacje tak jak zawsze jadłam, dodatkowo zjem więcej kanapkę lub jogurt, a od ponad tygodnia o 4 rano budzę z bólem brzucha z głodu ze już zasnąć nie mogę i muszę wstać iść coś zjeść 🤦‍♀️ I jeszcze 4 dni z rzędu śni mi się ze mam ogromne plamienie z żywa krwią a w jeden dzień ze poroniłam boje się spać normalnie 😩
jestem glodna bo bylam 5 lat na diecie a teraz jak sie spuscilam ze smyczy to jem za 5 hehehe :D
 
reklama
Do góry