reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Byle do poniedziałku 🙄 dziś już nawet wędlina mi nie śmierdziała. Tak się boję,dobrze że mam zajecie.
mi wszystko ladnie pachnie zero objawow czy wymiotow :) wizyta jutro :D co z tego jak i pozniej beda kolejne wizyty, a ja i tak sie bede ciagle stresowac hehe choc napisali mi dzis w horoskopie: "Już panikujesz? Stanowczo za wcześnie. Wbrew przeczuciom sprawa, której się obawiasz, zakończy się dla cienie pozytywni" i tego sie trzymam :D
 
Część , jak dziś się czujecie ? Ja jeszcze ok , ale ostatnio męczy mnie wieczorami . Podpytałam mojego czterolatka czy chciałby dzidziusia w domu , a on na to że nie potrzebujemy już żadnego dzidziusia bo przecież on mnie kocha . Więc chyba będzie ciężko z nim. Córka od dawna mówi że by chciała ale siostrę bo brata już ma 😀
pamietam jak ja bylam przerazona jak mi mama powiedziala ze bede miec rodzenstwo, bardzo nie chcialam. Potem mama poronila niestety, a teraz bym chciala miec rodzenstwo. No ale czlowiek był mały, głupi to sie nie myslalo wtedy...
 
Ja się dobrze czuję ogólnie. Ale w pracy atmosfera jest nerwowa. ,,Kierowniczka" dorzuca coraz więcej obowiązków, wręcz na siłę żeby odciążyć ,,swoich", a dorzucić m.in. mnie. Już mam dość. Bo to jest tylko i wyłącznie robienie na złość.. 🤬
 
Cześć dziewczyny, ja dziś zaczynam 8 tydzień. Czuje się masakrycznie.... wczoraj torsje do 1 w nocy, dziś rano znowu. Generalnie cały dzień mi niedobrze 🤢😵 kiedy to minie... wzięłam dziś urlop i cały przyszły tydzień też będę siedzieć w domu. Pocieszam się tylko tym że gdzieś wyczytałam że jeśli w ciąży towarzyszą nudności i wymioty to zmniejsza się ryzyko poronienia i wad genetycznych. Może to pierdoly ale w czymś trzeba mieć nadzieję...
 
Ja jestem 9+2 i lekarz mi wyznaczył wizytę na badania prenatalne 27 grudnia bede wtedy 11+5. Już odliczam dni do wizyty i skreślam w kalendarzu 😂 wariatka. Też tak macie że żyjecie od wizyty do wizyty ? 😎
Ja tez mam planowane prenatalne i PAPPa na 27.12. 😁 U mnie bedzie 12t4d wtedy.
Ja tez czekam od wizyty do wizyty. Ostatnio lekarka powiedziała zebym przyszła na kolejną wizytę 11.01. to jej powiedziałam że w żadnym wypadku, bo nie wytrzymam. Optymalnie to dla mnie co 2 tygodnie 🤪 No więc kolejną mam po 2 tygodniach czyli 21.12 🤣
 
Cześć dziewczyny, ja dziś zaczynam 8 tydzień. Czuje się masakrycznie.... wczoraj torsje do 1 w nocy, dziś rano znowu. Generalnie cały dzień mi niedobrze 🤢😵 kiedy to minie... wzięłam dziś urlop i cały przyszły tydzień też będę siedzieć w domu. Pocieszam się tylko tym że gdzieś wyczytałam że jeśli w ciąży towarzyszą nudności i wymioty to zmniejsza się ryzyko poronienia i wad genetycznych. Może to pierdoly ale w czymś trzeba mieć nadzieję...
nie stresuj mnie:( ja nie mam zadnych objawow :(
 
reklama
Do góry