reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Tak czytam o tych waszych wizytach i stwierdzam że macie je strasznie często. U mnie ostatnia tego 29.11 a następna w poniedziałek po świętach, po miesiącu.. aż zazdroszczę bo ja się przez to strasznie stresuje 😬
Moja teraz tez po miesiącu i już myśle iść na NFZ do innego gin między wizytą zobaczyć bo nie wiem jak tyle wytrzymam😂
 
reklama
ze ty tyle wytrzymalas, maskra, ja pzrez ten czas bylam juz pre razy na wizycie :)
Musiałam, bo mój lekarz złapał covida, a nie chciałam na szybko szukać kogoś innego. Teraz jak już wrócił do pracy to liczę na to, że wizyty będę miała co tydzień maksymalnie co dwa tak jak było do tej pory :)
 
Tak czytam o tych waszych wizytach i stwierdzam że macie je strasznie często. U mnie ostatnia tego 29.11 a następna w poniedziałek po świętach, po miesiącu.. aż zazdroszczę bo ja się przez to strasznie stresuje 😬
U mnie na początku prywatnie wizyty były co 3 tygodnie, na NFZ jest dokładnie co miesiąc. Teraz prywatnie też mam co miesiąc. Także dlatego u mnie i pewnie u innych wychodzi tak często 🙂 u mnie co 2 tygodnie 😂 bardzo się z tego cieszę!!!
 
reklama
Do góry