reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja też się nie znam na zdjęciach USG ale u mnie do 20 tc miała być dziewczynka a na prenatalnych Franek pokazał swoją męskość na pierwszym planie ;-)
Ojej 🙈🙈 No właśnie dlatego w tych pierwszych tygodniach wszystko jeszcze może się zmienić 🙈 a u Ciebie lekarz sugerował dziewczynkę na 1 prenatalnych? Dziecko się zasłanialo czy tak jak u mnie, nie było widać narządów męskich? 🙈
 
Ojej 🙈🙈 No właśnie dlatego w tych pierwszych tygodniach wszystko jeszcze może się zmienić 🙈 a u Ciebie lekarz sugerował dziewczynkę na 1 prenatalnych? Dziecko się zasłanialo czy tak jak u mnie, nie było widać narządów męskich? 🙈
W pierwszej ciąży nie robiłam tych pierwszych prenatalnych, moja lekarka sugerowała że będzie dziewczynka bo nie widziała narządów męskich. Podobno często zdarza się, że z "dziewczynek robią się chłopcy" bone drugą stronę trudniej się pomylić :-)
 
Cześć, tak czytam i czytam, że Wam na prenatalnych lekarze sugerowali płeć, mi niestety nic nie zdradzili, ale przyznam, że nie pytałam, bo zestresowałam się, że coś może być nie tak (z przeziernosci karkowej wyszło mi 2.3, na prenatalnych 2.2) co prawda mam 27 lat, ale stresuje się trasznie. To moja pierwsza ciąża. Dzisiaj mam 14+0, odebrałam wyniki z testu podwójnego i trochę się uspokoiłam. Jutro mam konsultację z genetykiem. A z lekarzem widzę się dopiero 20.01 na usg i 21.01 na wizycie.
Z samopoczuciem trochę słabo, cały czas wymiotuję a bardzo chciałabym już przestać 😆😅
 
@majka04 mnie po dzisiejszej wizycie też powiedział termin 2-4 lipca 😅
na samym początku był 6. , potem oscylował między ostatnimi dniami czerwca a pierwszymi lipca , no a dzisiaj już te 2-4 .

A poza tym to dzisiejsza wizyta nie wniosła nic nowego, krwiak się oczyszcza ale nadal jest więc nadal leżę ( już się niemal przyzwyczaiłam ... ) póki co kolejne 2tygodnie ale nie wyklucza dla pewności jeszcze kolejnych dwóch 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Dzidziolek wyjątkowo był bardzo wstydliwy, zawsze pokazywał się w pełnej krasie a dzisiaj ech... tyle co serce wybadał po uderzeniach.
 
reklama
@majka04 mnie po dzisiejszej wizycie też powiedział termin 2-4 lipca 😅
na samym początku był 6. , potem oscylował między ostatnimi dniami czerwca a pierwszymi lipca , no a dzisiaj już te 2-4 .

A poza tym to dzisiejsza wizyta nie wniosła nic nowego, krwiak się oczyszcza ale nadal jest więc nadal leżę ( już się niemal przyzwyczaiłam ... ) póki co kolejne 2tygodnie ale nie wyklucza dla pewności jeszcze kolejnych dwóch 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Dzidziolek wyjątkowo był bardzo wstydliwy, zawsze pokazywał się w pełnej krasie a dzisiaj ech... tyle co serce wybadał po uderzeniach.
Ja miałam do tej pory 4 lipca a teraz przesunął się na 7 lipca :D
 
Do góry