reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Dziewczyny!
Czy Wasze dzieciaczki tez domagają się stale piersi a jak zasypiają to tylko w Waszych objęciach bez możliwości odłożenia do łóżka?
 
reklama
Dziewczyny!
Czy Wasze dzieciaczki tez domagają się stale piersi a jak zasypiają to tylko w Waszych objęciach bez możliwości odłożenia do łóżka?
Tak 😆
Mój do tego nie ma umiaru, a laktacja tak mi się rozkręciła, że jak daje mu cyca tylko na ciumkanie (by się wyciszył w trakcie wielkiego awanti i zasnął) to i tak mu coś tam leci i przez to ciągle jest przepełniony 😟 aż mu się ulewa nosem :(
Mam nadzieję, że masz wygodna poduszkę do karmienia ;) mi ona ratuje życie. Mały śpi na poduszce (a nie na rękach), a ja podkładam sobie koc pod głowę (nie poduszkę, są za mało elastyczne, a koca mogę sobie dopasować według potrzeby) i do spania na godzinkę/dwie żeby przygotować się do kolejnej nieprzespanej nocy 😅

A ja mam pytanie w związku z tym forum/tematem. Co dalej po urodzeniu? Piszemy tutaj czy jest inny temat?
 
Ja niestety walczę z synkiem żeby chciał wgl zacząć ssać cycka. Prawdopodobnie będziemy karmić mm
A byłaś u doradcy laktacyjne? Może położna doradzi jakieś ćwiczenia i będzie Wam łatwiej?!
Jeżeli nie to nie miej do siebie pretensji bo próbowałaś :) i nie ma co sobie psychiki zajeżdżać.
 
Coś załapie, od razu potem zasypia i tak w kółko. Widać że jest strasznie nerwowy jak daje mu pierś.

Wszystkie badania miał robione i wszystko jest dobrze. Dzisiaj wychodzimy
 
reklama
Coś załapie, od razu potem zasypia i tak w kółko. Widać że jest strasznie nerwowy jak daje mu pierś.

Wszystkie badania miał robione i wszystko jest dobrze. Dzisiaj wychodzimy
Mój miał tak samo, a teraz jest z niego cycoholik pierwsza klasa.
Mówiły Ci położne by go rozbudzać by pił? Połaskotać w stopkę, pogłaskać po głowie, posmyrać uszko by nie spał tylko jadł.
W domu też się wiele zmieni; w szpitalu dziecko nie zawsze już ujawnia swój prawdziwy charakterek ;) nie zrażaj się, początki są cholernie trudne, ale warto próbować - na dłuższą metę cyc jest najszybszy i najłatwiejszy do ogarnięcia ;) nawet dla mnie (właścicielki najdelikatniejszych cycoli na świecie ;P ) stało się to przyjemne i satysfakcjonujące. Co prawda trwało to prawie 4 tygodnie, ale było warto :)
Jak jednak zdecydujesz, że wolisz mm to też spoko, ważne by dziecko było najedzone i żeby mama przy tym nie zwariowała ;) Powodzenia ❤️
 
Do góry