reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Ja nie pije ale dlatego że ochoty nie mam, na sylwestra jak kupię to te 0.00,ale widziałam że ktoś pisał o winku bezalkoholowym, tak w 100%bezaklo? Może kupię jak tak. Chyba to cincin
Tak, cin cin jest bezalkoholowe. Bardzo słodkie, ale smakuje podobnie do tego "alkoholowego".
Kupiłam sobie sześciopak piw 0,0% tak "w razie czego" ale nawet nie wzięłam łyka. Ale mój mąż wypił już wszystkie, nie narzekał ;p
 
@wikoosia
Co do plamień miałam wcześniej, ale od ostatniej wizyty która była w środę, dostałam duphaston i się znacznie uspokoiło 🙂 jeśli u Ciebie to tylka nitka krwi to nie masz się czym martwić póki co. Faktycznie to może być od pękniętego naczynka.
 
Jasne, to macie dwa zdjęcia mojego brzuszka, jedno z naszej amatorskiej sesji, a drugie tak po prostu zrobiłam z zachwytu jak już urosło 🤣 Dzisiaj u nas 12+1.
u mnie ciaza trzecia i wielkoscia brzucha jestem przerazona. Tzn w pierwszej szybko mialam duzy w drugiej jeszcze szybciej a teraz boje sie 9 go miesiaca...
 
reklama
Hej dziewczyny czy wy też od czasu do czasu macie takie brązowe plamienie ? Chociaż nawet plamieniem bym tego nie nazwała tylko nitką starej brązowej krwi na papierze ? Mam tak od czasu do czasu a wizyte mam dopiero za tydzień i zastanawiam się od czego to. Czytałam że tak czasem może być jak macica się rozrasta i pękają jakieś naczynka.
Mi pękło tydz temu krew była ale na usg nic nie było widać i dr mowila ze to mogło być pęknięte naczynko właśnie
 
Do góry