reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Cześć dziewczyny, miłego dnia . Ja wczoraj miałam problem z internetem , chyba przez to zdalne nauczanie . Zresztą dziś też coś mi szwankuje . Ale mam nadzieję że post się doda. Jest już to zamknięte forum?
 
Niecale 2400,pobranie w poniedziałek i za równy tydzień w poniedziałek wynik. Ja robiłam głównie ze względu na mój wiek. W lutym będzie 35 lat. Wiedziałam że pappa może mnie zestresować, sam mój gin mówił że tak może być. Dlatego nie chciałam czekać. Ogromny to koszt dla mnie ale stwierdziliśmy z mężem że mój spokój wart No i że pierwsze zainwestowane pieniążki w dzidzi. W rodzinie nikt nie wiedział że robiłam. Wczoraj powiedziałam mamie ale tylko tyle że prywatne badania i cena zostaje u mnie i męża. [emoji846]
Robiłam dokładnie z tych danych powodów [emoji4] tylko ja później kończę 35 lat. Urodzę jeszcze mając 34 ale i tak jakoś z tyłu głowy uznałam że ten spokój jest najważniejszy.
 
Forum zamknięte już jest utworzone ale dostęp będzie koło 12 (podejrzewam że tak ładują się zmiany na serwer). Jak zobaczę że jest dodane to dam znać chociaż ja x na małym urlopie więc zdala od telefonu.
Cześć dziewczyny, miłego dnia . Ja wczoraj miałam problem z internetem , chyba przez to zdalne nauczanie . Zresztą dziś też coś mi szwankuje . Ale mam nadzieję że post się doda. Jest już to zamknięte forum?
 
Jejku dziewczyny ledwo doszłam do domu z przedszkola. Tak ciężko się chodzi po ulicach. Zmachałam się strasznie. Myślałam że na klatce zemdleje.
 
reklama
Do góry