reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

Cześć wszystkim
Jak to jest z tym ćwiczeniem w ciąży bliźniaczej? Niby można w "zwykłej" a z bliźniakami to już problematyczne. Nie mówię o jakichś cudach na siłowni ale jakies przysiady, wymachy rozciąganie, coś lekkiego?
 
reklama
Relax 😊
 

Załączniki

  • b2145432-e664-418d-afcf-02f8ac2e514d.jpeg
    b2145432-e664-418d-afcf-02f8ac2e514d.jpeg
    45,9 KB · Wyświetleń: 85
Co za tematy dzisiaj z rana :D tylko mnie zżera zazdrość o te suszarki, bo w listopadzie przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania i suszarka była moim marzeniem. Ohh ile łez było wylanych kiedy się okazało że nie ma miejsca ... :( tez myśleliśmy o 2 w 1 , ale odradzają.. więc zostałam ją, moja pralka i wiszące wszędzie pranie 😮‍💨😮‍💨

Co do dzisiejszej nocy, tez slabo spałam i kręciłam się z boku na bok. Ja znowu mam takie dziwne uczucie w nogach, że nie mogę leżeć spokojnie tylko muszę zmieniać pozycje. Wydaje mi się ze po prostu brakuje mi magnezu..


Dzięki dziewczyny za wyjaśnienie kwestii ze szpitalem, szkoła rodzenia i położna. Przeprowadziłam się w listopadzie do całkiem nowego miasta i muszę zapisać się do przychodni, bo dalej widnieje w rodzinnym mieście... jak tylko mnie opuści choróbsko to się za to wezmę.

U nas z rana chwilowy powrot zimy byl. Padal lekki snieg, a teraz szaro buro i ponuro. Tesknie juz za sloncem...😔😔
Milego dnia dla Was ! 😊😊
 
Mnie dzisiaj w końcu się pokazało 145/152 🥰 Ale na początku było mi łatwiej - mogłam trzymać głowicę w jednym miejscu, a teraz tętno jest albo na środku, albo na chwilę ucieka w prawo. A ja gonię to moje ruchliwe dziecko 😂😂😂 Wczoraj, gdy włączyłam mężowi, to znowu nie dało się posłuchać. Ale miał ubaw, że bobas takie fikołki robi, że detektor strasznie brzęczał 😂😂 Rano było okej, więc to nie wina sprzętu 😎
 
A co do suszarki, to ja meeeega polecam ❤️ W mieszkaniu nie mieliśmy i też walały mi się wszędzie ciuchy. 🤷🏻‍♀️ Ale teraz mam dużo miejsca, więc mogliśmy sobie na nią pozwolić. Tylko trochę się przy niej rozleniwiłam, bo kiedy od razu wyciągam suchutkie pranko, to nie jest ono wygniecione i nie muszę prasować. 😂 Tak samo ze zmywarką - na mieszkaniu wszystko myłam ręcznie, a jak ją już mam, to na maksa wykorzystuję. 😂 I teraz człowiek uzależnił się od nowej technologii, że np. ciężko mi pozmywać po sobie naczynia u mojej mamy bez zmywarki 😂
 
Mnie dzisiaj w końcu się pokazało 145/152 🥰 Ale na początku było mi łatwiej - mogłam trzymać głowicę w jednym miejscu, a teraz tętno jest albo na środku, albo na chwilę ucieka w prawo. A ja gonię to moje ruchliwe dziecko 😂😂😂 Wczoraj, gdy włączyłam mężowi, to znowu nie dało się posłuchać. Ale miał ubaw, że bobas takie fikołki robi, że detektor strasznie brzęczał 😂😂 Rano było okej, więc to nie wina sprzętu 😎
ja już wiem że po jedzeniu nie ma opcji żebym złapała tego brzdąca i już nie wiem czy to wina detektora czy ruchliwości 🙈 dla świętego spokoju sprawdzam tylko z rana
 
mnie wczoraj też naszła ochota na makrele ale podobno w ciąży nie można więc nie kupiłam 🙈 dziś byłam odebrać wyniki krwi i moczu u chyba są ok jutro się okaże... Co do nerw to Wam powiem że ja to taka nerwica jestem że wczoraj w samochodzie myślałam że rozwalę innych 🤦 zawsze jak mi się spieszy to jakiś debil musi mi uprzykrzac życie 😅 powiem Wam że jedyny negatywny wpływ jest taki że dziecko też będzie nerwowe 🤷 wiem to po swoim przykładzie
naprawdę to tak pociąga za sobą drugie? Że jak się denerwuje w ciąży, to dziecko też nerwowe jest?😌
 
reklama
Do góry