reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie dziś? Ja mam sporo planów na dziś, chce trochę poogarniac dom boi mnie takie piękne słońce od rana,że wiosnę czuje pełną parą. Tylko muszę się trochę powstrzymywać bo wczoraj było też dość intensywnie i wieczorem po prostu padłam. Miłego dnia😘
 
Cześć dziewczyny, jak samopoczucie dziś? Ja mam sporo planów na dziś, chce trochę poogarniac dom boi mnie takie piękne słońce od rana,że wiosnę czuje pełną parą. Tylko muszę się trochę powstrzymywać bo wczoraj było też dość intensywnie i wieczorem po prostu padłam. Miłego dnia😘
Hej ,to ja tak wczoraj miałam .100%powera pranie sprzątanie i później jeszcze zrobiłam galart i pizze domowej roboty .Tylko w nocy spać nie mogłam czułam każda kosteczkę 😊dziś leżę i pachnę. Jutro wizyta u ginekologa :)
 
Ja ostatnio zaległam niby chęci są ale po chwili ich brak 🤣 dziś sobie powiedziałam ,że posprzątam swoją szafe z ciuchami, więc idę walczyć . Zastanawiacie się już nad wyprawka? Jaki wózek? Dostawka czy łóżeczko? Komoda z przewijakiem czy może osobno komoda i osobno przewijak ?
 
Mam tylko wózek xlandera ,leżaczek, kosz Mojżesza, wanienkę i kilka sztuk ciuszków wszystko z drugiej ręki. Po drugim dziecku skonczyla mi się faza na wszystko co nowe :)
 
Ja ostatnio zaległam niby chęci są ale po chwili ich brak 🤣 dziś sobie powiedziałam ,że posprzątam swoją szafe z ciuchami, więc idę walczyć . Zastanawiacie się już nad wyprawka? Jaki wózek? Dostawka czy łóżeczko? Komoda z przewijakiem czy może osobno komoda i osobno przewijak ?
My już wiemy co chcemy. Nfotelik już ogarnęliśmy bo była fajna promocja akurat. Kupiliśmy avinaut pixel z bazą, jest leciutki i na wszelkie atesty. A wózek zdecydowaliśmy się na muuvo quick 3.0, bo patrzyłam na cybexy jeszcze w sklepie ale muuvo zdecydowanie fajniejsza ma amortyzację jest lekki i super się prowadził. Łóżeczko kupimy dostawkę bo chce mieć jak najwygodniej
 
reklama
Do góry