reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2024

reklama
Dokładnie weź l4 za te 3 dni zapłaci pracodawcą, potem będzie płacić zus.
Jesteście pewne że tak to działa? Ja nie wiem, ale ktoś tu wcześniej pisał że w przypadku nieprzedłużenia umowy która wygasa przed upływem 12tc niestety nie. Z tego co zrozumiałam właśnie po to @lolipop23 miała się starać o jej przedłużenie do dnia porodu
 
musze mieć ukończony 12 tydzień ciąży w momencie rozwiazania umowy . Wtedy jestem chroniona . A w tej sytuacji zostałam na lodzie .
jeej szkoda, miałam nadzieję, że nie będzie świnią tymbardziej, że też kobieta więc powinna zrozumieć, ale dobrze że wymyśliłaś poradę u prawniczki może ona coś mądrego Ci jeszcze powie
 
To jest najgorsze. Wszyscy mówię żeby kobiety w ciąży nie nadużywany L4 i były super fair z pracodawcą. A jak są to dostają po dupie.
Niestety nic nie doradze. Mam jednak nadzieję że jest szansa na to l4 żeby się dało do porodu na nim dociągnąć. Nie wiem jak to prawnie wygląda.
Ale jestem zła. Cholera jasną. Dziewczyna szczera a szefowa 🤬
I to jeszcze o głupie 3tygodnie chodzi żeby była ochrona. No chamstwo.
 
To jest najgorsze. Wszyscy mówię żeby kobiety w ciąży nie nadużywany L4 i były super fair z pracodawcą. A jak są to dostają po dupie.
Niestety nic nie doradze. Mam jednak nadzieję że jest szansa na to l4 żeby się dało do porodu na nim dociągnąć. Nie wiem jak to prawnie wygląda.
Ale jestem zła. Cholera jasną. Dziewczyna szczera a szefowa 🤬
I to jeszcze o głupie 3tygodnie chodzi żeby była ochrona. No chamstwo.
Ale pamiętajmy że z tego co mówiła @lolipop23 to szefowa najpierw jej powiedziała że nie przedłuży jej umowy a dopiero potem dowiedziała się o ciąży. Nie można więc powiedzieć że nie przedłuża umowy ze względu na ciążę
 
reklama
Do góry