reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy Warszawa

Dla mnie wstepnie ok, ale albo bede wczesniej albo pozniej, bo o 13 Kuba je :) tzn tak 12:30-13 je.
No i bede dawała znac na bieżąco, bo dzis np jechałam z nim metrem i było super, ale miał mega dobry humor. Jak w srode od rana bedzie slabo, to raczej odpadne. Jak ma gorsze dni to wole byc blizej domu ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To ja też jestem wstepnie za 12.30 ale to rano się zgadamy. Ja też nie opanowalam w 100% dokładnego ustawienia tuli bo mnie boli kręgosłup jak młoda noszę ale to podobno kwestia pasa biodrowego bo tak to jest spokojna także jest szansa że razem dojdziemy o co chodzi ;) A masz wkładkę dla niemowlaka ? Ja mam opcje baby właśnie z wkładką niemowlęca

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to celujmy tak 12:30 i się będziemy łapać , wiadomo że z tymi dzieciaczkami to ciężko tak w punkt trafić

Bab właśnie u mnie identycznie, boli czuje kręgosłup, moze coś przy ramionach jest źle
 
1508322030-aaaaaa.jpeg


A tak jestem ubrana plus szary wózek ;)

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry