reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

Cześć dziewczyny,miło mi was powitać.Jestem nową osobą i nie bardzo wiem co i jak tu działa.termin mam na 27 lipca,ale jeszcze nie wiem czy to bedzie chłopiec czy dziewczynka.Pozdrawiam wszystkich.
 
reklama
hej, hej...........cos mi sie widzi, ze watek zamarł.........
a moze jednak wznowicie rozmowy, z chcecia sie przylacze :)
Ja mam termin na 30 lipca, zamierzam rodzic na kamienskiego i to w wodzie :)
Odezwijcie sie!
 
Hej Frido<

Juz myślałam, że nikogo tu nie ma bo wszystkie dziewczyny pzreniosły sie na szersze, ogólne forum. A to miło porozmawiac tak z kolezanka z zza miedzy :) Zaczęłam czytac to forum i zapamietałam Twoja wypowiedz na temat pracy, może dlatego, ze była tak bliska mojej sytuacji.........czy juz jest lepiej?

 
Teraz już jest znacznie lepiej oddałam komórkę i nie dzwonią. I dobrze bo bym chyba świra dostała a nie mogę się denerwować.

Szykowałyśmy z Lipcówkami z Wrocławia spotkanie ale nie udało sie. Ja muszę leżeć niestety i prawie sie z domku nie ruszam. :(








 
witam mamusie lipcowe :)
mam do was prosbe czy mogłybyscie polecić mi szpital w ktorym rodziłyscie i jestescie zadowolone ,termin mi sie zbliza a ja nie wiem gdzie mam rodzić mialam zamiar rodzić na klinikach ale niestety w poniedziałek je zamykają na miesiąc (dezynfekcja) .
pozdrawiam kasia
 
reklama
Do góry