reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lipcu 2005' rozpoczęty przez Anonim, 4 Styczeń 2005.

1. Anonim

Anonim Gość

hej jak tam przyszłe mamy? dajcie znak jeśli pochodzice z Wrocławia lub Dolneg Śląska. Piszcie o swoich przezyciach, radościach i smutkach. wrocławianka :)

2. frida27

frida27 Fanka BB :)

Cześć

Jastem z Wrocławia i mam termin na 11 lipca

Pozdrawiam

karolina

3. reklama
  4. brunetka

brunetka Gość

Bardzo miło mi Cię poznać. Jestem z Wrocławia i mam termin na 8 lipca. Ale wiesz jak jest zawsze może się to trochę opóźnić lub przyśpieszyć. ;)Masz już wybrany szpital? Ja akurat jestem na etapie wybierania. Pozdrawiam.

5. Frida

Frida Gość

Witam ponownie.
    Ja mam lekarza z Brochowa więc chyba tam będe rodziła.
    A Ty masz zamiar chodzić do szkoły rodzenia?
    Ja już się zapisałam ale zaczynam dopiero 04 kwietnia. Jutro idę na USG i mam nadzieję że wszystko jest OK.

pozdrawiam

Karolina

6. AgaR.

AgaR. Fanka BB :)

Dziewczyny ja co prawda we Wroclawiu nie mieszkam,ale byc moze tam bende rodzila :).Mieszkam kolo Krotoszyna(wiec mam tak mniejwiecej po rowno do Poznania jak i do Wroclawia.Jaki szpital moglybyscie polecic(ale koniecznie taki w ktorym daja znieczulenie zo),Bo niestety tutaj na miejscu nie maja takich przywilejow dla rodzacej.Czy we Wroclawiu sa jakies prywatne kiliniki ginekologiczno-poloznicze?Pozdrawiam,Aga!

7. frida27

Cześć.

Ale z Ciebie ranny ptaszek. Ja siedzę w domku ale też wstaję z rańca. :)

Mieszkam we Wrocławiu i chodzę do prywatnej przychodni "Na Grobli" Pl. Hirszfelda. przyjmuje tam cała banda lekarzy z Brochowa. Kilka moich koleżanek tam rodziło i są zadowolone więc i ja wybrałam ten szpital.
    Też myślę o znieczuleniu zewnątrzoponowym ale nie jestem jeszcze na 100% przekonana. kosztuje chyba około 500-700 zł. i trzeba się wcześniej umówić z Anastazjologiem.

Jak wiecie cos na temat znieczulenia to dajcie znać. Nie wiem też czy w sytuacji gdy zdecyduję się na znieczulenie brać dodatkowo położną.
    Mam tyle dylematów że głowa mi chyba pęknie pod koniec czerwca. ::)

Pozdawiam

Karolina

8. AgaR.

9. AgaR.

Czy ten szpital o ktorym piszecie ma moze jas stronke www...?

10. reklama
  11. AgaR.

O dzieki za info nawet cos widac na tej stronce ;)

12. frida27

Ja chodzę do Kucharskiego.

Poleć forum