reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

reklama
Miałam właśnie nieprzyjemny telefon z pracy tak się wkurzyłam że aż maluszek zaczął się kręcić.
Ryczeć mi się chce. Człowiek wypluwa z siebie flaki pracuje dniami i nocami na zwolnieniu w domu a oni mają później to w d.. nikt o tymm nie pamięta.
I jeszcze jakieś pretensje nieuzasadnione. Nagle musiałam iść na zwolnienie i tragedia normalnie w pracy. Wszystko co złe to na mnie się teraz skupia.

Nie wiem co mam robić.


:(
 
Kurcze to faktycznie biedna ty jestes.Teraz cie tak denerwowac :mad: jak oni tak moga.Wrrrrrr...
 
Eh, no nie wiem,moze idz na spacerek albo cos do picia sobie zrob.A masz moze w domu muzyke relaksacyjna,to wlacz mi pomaga i wizualizacje,pomysl o czyms przyjemnym...
 
Chyba zrobie sobie coś do picia i włącze jakąs muzyczkę tak jak mi doradziłaś. Na spacerek nie mogę isć bo pichcę właśnie obiadek.


Dzięki za wsparcie

Pozdrawiam

Karolina
 
Dzieki za słowa otuchy.

Najgorsze jest to że nie moge przestać o tym myśleć. Maluszek mój też sie denerwuje bo jest bardziej ruchliwy dzisiaj.
Mam dzisij wizyte i usg i tym powinnam się cieszyć a tu ryczeć mi się chce przez tą durną firmę.
Wiem że nie warto i co z tego jak to silniejsze odemnie.

Muszę całkowicie odciąć się od firmy to jedyne rozwiązanie zeby się nie stresować.


 
reklama
Cześć dziewczyny :)

Ja mieszkam we Wrocławiu na Muchoborze Małym. Od 4 kwietnia też będę chodzić do szkoły rodzenia pani Ewy Kusiak na ul. Swobodną. Do ginekologa chodzę prywatnie do Mediconceptu na ul. Krzyckiej 94 do dr Marty Góreckiej-Balcerek, super lekarz, świetna opieka, położne-polecam! Co do szpitala w którym będę rodzić to wybrałam 1-go Maja a to z tego względu że znam tam wszystkich lekarzy, pielęgniarki i położne z oddziału ginekologii i patologii ciąży, bo pracowałam tam jakiś czas w dziale administracji.
Frida27 dzięki za odp. apropo usg 3D (bo to Ty mi chyba odp. w tamtym wątku) zapisałam się już dużo wcześniej i też mam termin na 21 marca na 17.00 :)
Pozdrawiam!!!
 
Do góry