reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

lipcowe mamy z Wrocławia

Witam serdecznie

Tak to ja napisałam o USG 3d. Zapisałam się ale chyba zrezygnuje. Wszyscy mi odradzają.

Okazuje się ze mieszkasz niedaleko odemnie mam mieszkanko na ulicy Budziszyńskiej na Nowym Dworze.

Ja też zaczynam szkołę rodzenia od 04 kwietnia ale zapisałam się na ulicę Horbaczewskiego. Koleżanka poleciła mi ponieważ ona sama tam chodziła i była bardzo zadowolona Pani prowadząca to Bożena Cegielska

Pozdrawiam


 
reklama
Ja też słyszałam że tam jest niezbyt ciekawie.

Brunetko napisz jak Twoja wizyta u lekarza. ja byłam w poniedziałek i wszystko jest OK. Kucharski tez nie robił mi USG tyko Taki młody chudy w kokularach.
Chyba będę miała dziewczynkę ale do końca nie wiadomo ;)

Cieszę się że dziecko rozwija się prawidłowo. To jest przecież najważniejsze.



 
A jaki lekarz Cię przyjmował??

Musisz poprostu teraz bardziej na siebie uważać i duuuuuuużo leniuchować.
W poniedziałek jak robił mi USG to zmierzył długość kanału i wynosi 36 mm. Nie mam pojęcia jakie są granice.

W mojej pracy niestety nie pomagają mi w urzymaniu ciąży a wręcz przeciwnie. Stresujące telefony z zarzutami to normalka.


Pozdrawiam
 
Najchętniej to bym się pozbyła komórki służbowej ale nie wiem jak to zrobić.

Przykro mi jest poprostu bo człowiek się stara jak może pracuje ponad dwa lata jak wół a tu nagle jak idzie na zwolnienie to okazuje się że wszystkie problemy to jego wina. :-[ I jak tu miec pozytywne myśli.


 
Brunetko ja właśnie będę chodzić do szkoły rodzenia Pani Ewy Kusiak której zajęcia odbywają się w Fundacji "Promyk Słońca" na ul. Swobodnej 8a
tu jest link: http://www.szkola-rodzenia.bluel.pl/index.html
A co do szpitala 1-go Maja to wiem że są o nim nienajlepsze opinie, ale naprawdę nie jest tam tragicznie i źle jak wszyscy mówią, są tam przede wszystkim lekarze specjaliści ginekolodzy i położnicy, a ja jak pisałam wcześniej wybrałam ten szpital, bo znam tam wszystkich (lekarzy, pielęgniarki i położne) i będzie mi raźniej i milej spędzić ten czas z ludźmi których znam, poza tym moja mama pracowała tam kupę lat :)
 
Część ISIS znam z I-go Maja jednego lekarza ale nie wiem jakim jest specjalistą. Nazywa się Waldemar Kapelusz może wiesz coś o nim?

 
Tak to prawda że jest dość drogo USG 3d na Joanitów kosztuje chyba też 80 złotych . Niestety nie wiem gdzie można to zrobić taniej. Ja szczerze mówiąc wole robić na Hirszfelda bo lekarz prowadzący wszystko widzi i jakoś mam do niego zaufanie. Ostatnio nie był cały czas na USG ale oczywiście przyszedł i obejrzał wszystko co najważniejsze. Ja cały czas się łamię nad tym 3D bo wszyscy z rodziny mi odradzaja. Mówią ze skoro wszystko jest OK to nie potrzeba robić dodatkowego badania.

 
Nasze odczucia są identycze :)

Bylam właśnie na spacerku. Bardzo fajna pogoda jest dzisiaj i warto się przewietrzyć.

Wiesz może już czy masz chłopczyka czy dziewczynkę??
Ja najprawdopodobniej mam dziwczynkę ale na 100% nie wiadomo. Następne USG chyba dopiero około 30 tygodnia może wtedy coś więcej pokaże i juz będe pewna.



 
No własnie z tym mam problem. Jeszcze nie wybraliśmy imienia - nie mozemy się dogadać, ale myślę że dojdziemy do jakiegoś kompromisu.

Jeżeli urodzi się chłopiec to mamy kilka imion które podobajom się nam obojgu ale gorzej z imieniem dla dziewczynki :-[
 
reklama
Bardzo ładne.

Mi się podobają dla chłopca: Ignacy, Wacław, Franciszek - trochę starodawne (Mateusza też brałam pod uwagę.)
a dla dziewczynki: Emilia Zuzanna Hanna Julia

Ciesz się że masz już wybrane. Ja na razie toczę wojnę o imię dla dziewczynki. tatuś chce żeby jego córeczka miała na imię Dorota a mi się to imię tak bardzo nie podoba. - nie obrażając wszystkich Dorotek.
 
Do góry