reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
elfiko pisze:
Joaska pisze:
jakas nie w humorze jestem dzisiaj...............nawet nie mam zabardzo ochoty pisac........


trezba cos zrobic dla siebie...........

marzy mi sie jakies opalanko na kocyku....ehhhh

zapraszam do mnie na ogródek, ja sie wczoraj troszke do słońca wystawiłam bo leżałam sobie z Weronika na kocyku , ona szalała a ja mmmmmm super!

gdyby to bylo takie latwe to ja chetnie...........:)

zostalo mi chyba tylko siedzenie na lawce w parku hehe
 
Joaska pisze:
elfiko pisze:
Joaska pisze:
jakas nie w humorze jestem dzisiaj...............nawet nie mam zabardzo ochoty pisac........


trezba cos zrobic dla siebie...........

marzy mi sie jakies opalanko na kocyku....ehhhh

zapraszam do mnie na ogródek, ja sie wczoraj troszke do słońca wystawiłam bo leżałam sobie z Weronika na kocyku , ona szalała a ja mmmmmm super!

gdyby to bylo takie latwe to ja chetnie...........:)

zostalo mi chyba tylko siedzenie na lawce w parku hehe

a masz balkon?
 
Joaska pisze:
mialam dzisiaj isc do fryzjera, ale jakos tak.........qrcze nie moge sie zdecydowac!!!juz mi Rafal powiedzial, ze zasponsoruje moja metamorfoze, ale jakos nie mam odwagi na zmiane.........

no Joasiu wal śmiało do tego fryzjera! Jak sobie jakąś nową fryzurke strzelisz to Ci sie od razu humor poprawi, zobaczysz!
 
elfiko pisze:
Joaska pisze:
mialam dzisiaj isc do fryzjera, ale jakos tak.........qrcze nie moge sie zdecydowac!!!juz mi Rafal powiedzial, ze zasponsoruje moja metamorfoze, ale jakos nie mam odwagi na zmiane.........

no Joasiu wal śmiało do tego fryzjera! Jak sobie jakąś nową fryzurke strzelisz to Ci sie od razu humor poprawi, zobaczysz!

brak funduszy na dzien dzisiejszy............
 
elfiko pisze:
Joaska pisze:
elfiko pisze:
Joaska pisze:
jakas nie w humorze jestem dzisiaj...............nawet nie mam zabardzo ochoty pisac........


trezba cos zrobic dla siebie...........

marzy mi sie jakies opalanko na kocyku....ehhhh

zapraszam do mnie na ogródek, ja sie wczoraj troszke do słońca wystawiłam bo leżałam sobie z Weronika na kocyku , ona szalała a ja mmmmmm super!

gdyby to bylo takie latwe to ja chetnie...........:)

zostalo mi chyba tylko siedzenie na lawce w parku hehe

a masz balkon?

mam, ale tylko okno balkonowe z porecza, nawet stanac na nim sie nie da!!!!!hehehehe
 
Joaska pisze:
elfiko pisze:
Joaska pisze:
mialam dzisiaj isc do fryzjera, ale jakos tak.........qrcze nie moge sie zdecydowac!!!juz mi Rafal powiedzial, ze zasponsoruje moja metamorfoze, ale jakos nie mam odwagi na zmiane.........

no Joasiu wal śmiało do tego fryzjera! Jak sobie jakąś nową fryzurke strzelisz to Ci sie od razu humor poprawi, zobaczysz!

brak funduszy na dzien dzisiejszy............

skąd ja to znam, zawsze jak mam deprecxhe i jakaś zmiana by sie przydała lub jakies zakupki to kasy brak :mad: :mad: :mad:
 
reklama
AniaSzwarc pisze:
c
a na rany oparzeniowe rewelacyjny jest olejek lawendowy polany bezpośrednio na ranę...jeśli byś sie Edytko na taki sposób decydowała to kup olejek albo Avicenny albo Dr Beta pozostałych olejków jakośc pozostawia wiele do życzenia
tak tak!!! polecam szczególnie ten z Avicenny!!! U mnie super sie sprawdził jak sobie poparzyłam w zeszłym roku ręke!!! w pare dni sie zasuszyło i już nie bolało. Tylko ja jeszcze dodatkowo oprócz olejku nie zaklejałam tej rany bo podobno oparzenia lepiej sie goją jak sa odsłonięte.
 
Do góry