reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

W weekend bylismy zegnac sezon narciarski na Kasprowym - przebieg:
dwie godziny w kolejce na gore; pozniej trzy godziny lezenia plackiem na Kasprowym - cudo slonce, a na koniec zjazd na dol - nic dodac nic ujac naszego pozegnania - MIODZIO ;D (zjechalam raz na dol a nogi mi strasznie nawalaja ;D - kondycja ze hoho ;D)

Jas zaczal sylabizowac od niedzieli - wszystko z literka "b" - w zwiazku z powyzszym mamy juz za soba slowo "baba" - na "mama" chyba jeszcze poczekam :(
 
reklama
No i jestem.
Dostaliśmy skierowanie na różne badania, no i jeśli nic nie wykażą to wtedy skierowanie do kliniki gastroendokrynologicznej gdzies we Wrocławiu.. Ale.... gdyby coś było nie tak z przełykiem i w ogóle gdyby u Adaśka była jakaś ukryta choroba to wymiotowałby po każdym posiłku. a tu sie zdarza tylko po nowościach. No więc wychodzi na to że Adaś po prostu jest przyzwyczajony do stałych smaków. No i np. mam spróbować dodawać po troszkę danonka do deserku i stopniowo zwiększać ilość danonka. No i ze wszystkim tak stopniowo. Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli nic to bedziemy jechać do tej kliniki.
 
a ja włąsnie wpadłam zobaczyc czy Niunka napisałą coś o Jasiu a tu prosze swieze wiadomości ...Niuńka to w sumie sensownie brzmi ta diagnoza...oby tylko badania wyszły ok i mama miała cierpliwośc do wprowadzania posiłków ;P
 
dziewczyny jetsescie kochane, dziekuje Wam z całego serca za życzenia ...
oby sie spełniły...

... a ja jak przyszło na dostojna jubilatke ::) dzien spedzilam na pracy i inych takich, maz mial sie wybrac z sasiadem na rower ale slyszal jak marusze kolezance ze sie umowil i odwolal (w sumie to niezle sie na niego wkurzylam), a ja i tak zasypiam na stojaco... chcialam z okazji urodzin wczesniej sie polozyc, ale nie dalo rady....
 
babole ja na chwile, znowu nie miałam prądu a teraz padam wiec tylko zerkam co Z Adasiem i ide spać :)
Niuńka to dobrze,że przynajmniej badania porobicie, bedziesz może spokojniejsza jak nic nie wykażą złego i wyjdzie na to,że to Adasia smaki :) oby tak sie okazało trzymam kciuki!

Wiecie co dziewczyny? Weronika śpi na .... siedząco , zasnęła o 19.30 i do tego czasu juz ja trzy razy kładłam bo co wchodze do sypialni to ona siedzi, głowa zwieszona i śpi w najlepsze :o ::)
chciałam fote zrobic bo to by sie nadawało do jaiegos konkursu ale za ciemno a nie chce jej światłem wybudzać.
No i byliśmy dzisiaj u koleżanki a tam jej dwie córeczki i jeszcze przyszła druga koleżanka z córką i było dużo hałasu i weronika sie dzieci wystraszyła i był płacz bo dla niej to nowośc tyle dzieci. Ona lubi dzieci i bardzo do nich ciągnie ale mało ma kontaktu i dlatego taka strachliwa. Musze częściej z nia tam jeżdzic bo to praktycznie jedyni normalni znajomi z dziećmi żeby mała przywykła do ludzi i uczyła sie zabaw w grupie :)
 
no to narazie znikam bo jak tak dalej to moje dziecko będzie szalec w łóżeczku to sie zbytnio nie wyśpie a mało mam ostatnio tego snu.
Do jutra kochane, acha u nas jest teraz 16 stopni i ja zdycham :p
dobranoc :-*
 
ja tez znikam
jestem wsciekla na łoska
czemu oni co chwila musza wkurzac?!  :mad:
tym razem poszlo o kase na ta wycieczke do Hiszpani
ja piernicze
cisnienie mi podniosl
zaczyna mi sie odechciewac tego wyjazdu,ale z drugiej strony sie ciesze!! ze sobie od tego wszystkiego w cholere odpoczne!!! >:D >:D
palant jeden najchetniej by mi 1 euro dał  :mad:
ide spac
 
reklama
troche nadrobilam....
Niunka trzymam kciuki zeby wsyztsko okazało sie w porządku, ja mialam na pocztku duze problemy z ulewaniem Niny, praktycznie kazdy posilek i nie wiedzialam co sie dzieje ale czytalam ze tak moze byc i faktycznie przeszlo, ale z tego co czytalam to po 6 m-cach nie powinno sie zdarzac...

dziewczyny, mam pytanko z innej beczki do tych karmiących cycem, czy wszytskie dostalyscie juz okres/ ja jeszcze nie i nie wiem czy leciec do lekarza czy nie, ostatnio dziwnie sie czulam wiec nawet test zrobilam ale nic... na szczescie...
 
Do góry