reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Życzenia dla naszej solenizantki    Sylwi


Zycze Ci szczescia tak wielkiego jak ogrom nieba.
Slonca, ktore pomimo zla i okrucienstwa tego swiata
Dzien po dniu wstaje i obdarza nas cieplem swoich promieni.
Duzo wzlotow i szalenstw,
Dobrych madrych i oddanych przyjaciol,
Cudownych uczuc ktore zawsze trafiaja w odpowiednie miejsce i do Odpowiednich ludzi.
Wytrwalosci by kazdy dzien byl lepszy od poprzedniego
Oraz aby nieosiagalne cele staly sie zdobyczami codziennosci
I jeszcze jedno : abys milosc czerpala z nieskonczonego zrodla!


i wszystkiego NAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-* :-* :-*
 
reklama
ide sprawdzic co z mama
bo jeszcze ani razu do mnie nie przyszla a to jest nienormalne wręcz
do tej godziny to ja mialam ok.10 odwiedzin
ide
 
Lilka pisze:
a ja rozmawialam przed chwila sobie z HANTI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lalalalalaaaa
ALE SUPER!!!!!!!!! dzieki Hantus jeszcze raz :-* :-*

to jest pierwsza osoba z ktora rozmawialam z naszego grona :laugh: i było super!!!
a zawsze cykalam sie przed tym 8)
mam jeszcze nr tel do jednej osoby..........moze zaskocze Anie G. na kasprowym ??? 8) 8) ;D

oj lilka zaloj ze nie masz skypa..............co tam sie dzieje czasami hehe

a moje lecho juz powolutku sie dusi...............ide ogarnac chalupke!!!
 
Joaska mam skypa
tylko przerywalo zawsze i odlaczylismy
moze dlatego ze mamy łącze radiowe i ono roznie chodzi
raz lepiej raz gorzej ::)

ok znikam
ide z Mili na spacer
papapaa babeczki
 
Dla Sylwi wszystkiego najlepszego !!!

Lilka weż sie w garśc nie ma co, ja prace mgr w tydzien napisałam

a właśnie apropo mojej pracy - byłam wczoraj odebrac poprawiona i mam zrobić naniesione poprawki i w czwartek za tydzien po wpis !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

będe mieć obrone już 1 CZERWCA !!!!!!!!!!
i wakacje !!!!

tych poprawek troche jest ale głównie to drobnostki :p

 
i co chciałam jeszcze napisać ::)

dla Martynki gratulacje ząbka :)

dla Maciusia gratulacje postępów :)

za Adasia trzymamy kciuki, napewno będzie ok :)
 
wiecie co Mili przy kąpieli zrobiła??

myłam jej rączki akurat i jedna ręke ktora miala od mydla przetarla oczy..............ryk był niesamowity!!!!!!!!
 
sylwuś sto lat !!!!!!!!!!!!!!!!!

ale dziś był dłuuuuuuuuuuuuuugi dzionek i problemowy ze snem ::) rano już pisałam o problemach ze spankie, ale w końcy jak zasnął pojechałam do lidla po pieluchy bo wczoraj kupiłam te pieluchomajty z pampersa wychodzi coś ok 1,4 za szt a lidlowskie 0.60 wiec majtasy tylko na wieczór i w awaryjnych przypadkach choć dziś cały dzień w nich łaził ;) później posiedziałam chwilę z pierdami no i wyruszyliśmy przed 15 na spacerek do parku i przyszliśmy o 19 !!! a tymi jak z domu wyszliśmy i był śpiący tak zasnął dopiero po kąpanku, cycuniu, łażeniu po wyrku (strasznie się kokosi ) i w końcu na bujaku przy teletubisiach ::) już mam ich dosyć!

a ja teraz idę nogi sobie pomoczę i mamy browarki i beze :D i chrupasy na wieczorek :)

aaaaaa kochane jak dziś sie wysypałam z tymim rany ale stracha przeżyłam :mad: kurde siedziałąm na ławce i jadł tymi deserek no i szliśmy dalej łazić i głupia niezauważyłam dołka i potknęłam się i bach na kolano takmocno gruchnęłam że mnie boli masakrycznie, ale tymika mocno trzymałam i nawet włos z główki mu niespadł !!! :) uff nawet nie tknął ziemi na szczęście zamarłam normalnie.......................

a no i tymi pierwszy raz siedział w piaskownicy :D

bużka narazie zmykam
 
reklama
Boshe baby ale stukacie!!!!!!

Nie bylo mnie przez weekend i do dzis nadganiam :mad:

Elfiko przykro mi z powodu papugi :(.
Zmiany w aviatorkach cudne - zaraz biegne do galeri - tam podobno tez slicznosci ;) ;D
Lilka a mysmy juz nie gadaly? - tylko smsy - wlasnie nie moge sobie przypomniec czy po porodzie Twoim rozmawialysmy czy tylko komunikowalysmy sie za pomoca sms.

Co do konfliktow serologicznych - ja mam z moim Mackiem( ja - Orh-, on 0rh+), ale i tak w czasie ciazy nie podawali nam zastrzykow - moglam sie sama na nie zdecydowac, ale badania nie wykazywaly przeciwcial. po porodzie okazalo sie ze Jasio ma Orh+ wiec podano mi zastrzyk przed kolejn a ciaza ;D

Oczywiscie poruszylyscie jeszcze tysiac innych tematow - ale nie dam rady, mam zaniki pamieci ;D
 
Do góry