reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dziekujemy serdecznie za wszystkie krowy ;D ;D ;D
juz wydrukowane
a moje dziecko po zaaplikowanym czopku poczuło sie chyba lepiej bo robi muuuuuuuuuuuuu ;D
 
reklama
czesc Wam,
elficzku a moze wcale nie zaraziłas Weroniki tylko to włąśnie o zębiska chodzi...Kuba na 6 zebów 3 razy chorował ...w sumie to żadna róznica tylko lepsza świadomośc matki ;P


Edytko!!! trzymamy kciukasy :*
 
AniaSzwarc pisze:
czesc Wam,
elficzku a moze wcale nie zaraziłas Weroniki tylko to włąśnie o zębiska chodzi...Kuba na 6 zebów 3 razy chorował ...w sumie to żadna róznica tylko lepsza świadomośc matki ;P


Edytko!!! trzymamy kciukasy :*

dzieki Aniu za pocieszki , ja tezmam takie wewnętrzne podszeptywanie,że to mogą być te zębiska bo dziąsła ma już straszne :-[ jak nic idą nam na raz dwie jedynki dolne .
Tylko kiedy wreszcie wyjdą ? :-[
 
na zwierzakach przybyło troszke stron a ja nie mam jak nadrobić bo trzeba sie skupić a przy małej nie mam na to teraz szans
może wieczorkiem troszke poczytam ...
Czytałam że u Was pogoda ładna, gdzie Wy mieszkacie? Ja mam nadal zimno. , no niby nie tak tragicznie bo 15 stopni ale wieje strasznie :mad:
 
krówka dla Weronisi w wersji NATURAL

muuu14477za.jpg
 
reklama
Do góry