reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Alka mam ten sam problem bardzo kiepsko znosimy podawanie lekarstw
zawsze czytam z jakim piciem jedzeniem można ewntualnie poprzemycać leki

no a jak nie można to blokujemy nogi ręce otwieramy buźkę i wciskamy...:-(strasznie tego nie lubięale jak trzeba
ogólnie mała nawet jak coś jest dobre to ma uprzedzenia

jednynie wapno bananowe wypija z łyżeczki ale muszę śpiewać

zjedz sobie banana poczuj pyszny ten smak hihi pomaga

Moje dziecko o dziwo mogło by non stop przyjmowac leki :tak: Jak mu daje syrop albo coś innego to mówi "Mamuniu uwielbiam" i cieszy michę :-D:-):-p
On nawet tabletki umie połykać :szok::happy2:
 
reklama
emamo ale śliczna zimowa fotka Julci

:elvis: :elvis: :elvis: dzięks:-)

Twoja Martynka też jest prześliczna, szczególnie podoba mi się fotka w kapeluszu;-), że o mamie nie wspomnę:tak: Taaaka laska nebeska:shocked2:, to znaczy czerwona;-):-):-D

Pamiętam, że widziałam nowe fotki Otylki, której urosły kucyki vel kitki:cool2::-D,
prześliczną małą Gazelkę to znaczy Jagódkę, zauroczyło mnie to zdjęcie w wanience:tak::tak::tak: (też bym tak chciała:sorry2:)
 
jak sobie pomyślę o tych cyganichach co się nie myją to ..... dostałam ciarki fujjj
dobrze że nie jestem ginekologiem
zwymiotowałabym na bank

no i chyba po mnie martynia jest taka wrażliwa na nowe smaki i zapachy hihi
kiedyś miałam wypić jakiś kontrast do zrobienia badań i nie dało rady hihih
wszystko im oddałam :-p
 
Elfik bałwan pierwsza klasa:tak:

u nas troche wczoraj popruszyło a dzisiaj nadal sucho
śniegu ani widu ani słychu:-(

i jakoś tak się wczoraj troszkę świątecznie poczułam
już wiem że wigilię spędzamy po raz pierwszy u nas w domku
i przyjedzie do nas moja siostra ze swoim facetem i córeczką
i na spokojnie w pierwsze święto po śniadanku jedziemy na kaszuby

już się cieszę i powoli zaczynam myśleć o tym co przygotuję i o prezentach tzn częś już kupiłam:-)
 
witam zguby :-):-):-)
przyłącze sie do zachwytów nad picsami Emamy - CUDOWNE!
i w ogóle super dziewczyny wyglądacie

dla chorowitków duzo zdrowia w tę mroźna pogodę (u nad bioaron C + multisanostol + góra mandynek, tj. mandarynek)

ale mam zaległości ... na BB, w pracy, domu... szkoda gadać :-p
 
hanti co podajesz przy katarku? to co pisałaś brzmiało jak coś przeciwbólowego i na gorączkę

martynia ma zielony katar i poszła w ruch frida bo jest masakra

kaszelku nie ma no ale siedzimy w domku

Kasiu, podczas ostatniego przeziębienia Julci pediatra kazała nam dawać ibum, który generalnie stosuje sie przy temperaturze dlatego właśnie, że ibum ma też działanie przeciwzapalne. Myślę, że u Was coś przeciwzapalnego też powinno pomóc.
 
reklama
senkju;-)
Fota była robiona na saniach, pierwszy raz miałam przyjemność wjechać sańmi nad Morskie Oko i zjechać też:-p:-)

pokażesz projekt?:tak:;-)



hehheh, nie oglądałam tego odcinka, ale za to dziś zapisałam na kartce, że potrzebujemy koniecznie multivitamol dla Julci, nowy filtr Britta i pralkę:-p:zawstydzona/y::tak::-D:-D

O ja pitole ale Ci zajebiście z tym Morskim Okiem :-p:-p I pewnie piłas sobie piwko z sokiem :-:)cool2::blink: Ja chce sniegu, Morskiego Oka i piwa z sokiem!!!:sorry2:

Pokazę :cool2:
 
Do góry