reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Co kupujecie dzieciaczkom pod choinkę????
U nas niestety wtopa na całego, bo Daria na MIkołaja dostała również prezent który miał byc na gwiazdkę. Przyznaję się to moja wina:zawstydzona/y:, ale jak tu oprzec się takiemu słodziakowi:sorry2:. Daria dostała już ośmiornice (tak przez Was zachwalaną) oraz głęboki wózek dla lalek, prezenty na razie super się sprzwdzają, ale problem z gwiazdka pozostał:cool2:
 
hej hej lipcoweczki :-):-):-)

uuu nieładnie tak zaniedbywac BB,. ja sie juz poprawiam :-p:sorry::sorry:


wstałam chora, katar a w gardle przysłowiowa klucha, chyba mam lekkie zapalenie gardła, szpikuje sie właśnie lekami, bo jak wiecie nie mogę być teraz chora :tak:;-);-)

siedzę od rana jak na szpilkach, czekam na wiadomości z UP, nie wiem czemu te wszystkie procedury tak długo trwają :eek::eek: chciałabym juz dzisiaj podpisac ta umowe.......

elf jak tam odliczanko??

witam rowniez nowa kolezanke lipcowke:sorry::sorry::sorry:
zdrówka dla chorowitków

wow elf to JUŻ za tydzień, super :-)
 
Ja idę z Julką 2 raz. Dentystka kazała nam przyjść na kontrolę w grudniu.
O ile za pierwszym razem oceniła stan uzębienia Julki na 5+, to obawiam się, że tym razem nie będzie tak cudownie. Zauważyłam podejrzaną białą plamę na górnej trójeczce, zobaczymy:no::zawstydzona/y: Od września szorujemy zęby elmexem dla dzieci a do tego płuczemy rozcieńczonym płynem do płukania ust no i chyba mimo wszystko mamy początki próchnicy. Trudno:-(


A ta moja glizda znowu nie je:nerd:
Od rana jest na jednym bananie i koniec.
Właśnie wyjęłam z piekarnika canelloni z mięsem i pomidorami i co?
Wysychają jej na talerzu:baffled: Jak Boga kocham nie mam już siły jej karmić:nerd::baffled::baffled:

Edka jakim płynem do ust płuczesz zęby Julki??? i w jakich proporcjach rozcieńczach??
Daria niestety nadal połyka pastę do zębów, pluje śliną jak już połknie pastę:sorry2:

Współczuję problemów jedzeniowych,
Daria ma apetyt i sporo zjada w ciagu dnia, nawet jak jest chora
 
Niecierpię przedświątecznych tłumów i unikam centra handlowe z daleka (zwłaszcza markety) :baffled::baffled::baffled: Nienawidzę tego, bo się meczę, pocę, obcierają się o mnie jacyś obcy ludzie, hałas, harmider, mega kolejki do kasy, co chwila zaczepiają mnie jakieś panny przebrane z Mikołaje i inne takie i zapraszają do degustacji, non stop ktoś mnie przeprasza, bo chce akurat obok mnie przejechać z wózkiem, nie mam dostępu do produktów na półkach, bo dziesięć osób ogląda akurat to, co ja chcę zobaczyć, jest mi gorąco (pisałam juz o tym? :confused:) i dlatego większym zakupom w marketach w okresie przedświątecznym mówię: Nie :sorry2:

ja też ja też niecierpię tłumów, kolejek itp.:sorry2:
 
reklama
Ja wogóle nie czuję tej przedświątecznej atmosfery, nawet tej bieganiny, na spokojnie robie porządki w domu, ciastek nie piekę :-p zamówiłam u kucharki weselowej 2 kg...chyba nam tyle straczy:cool2: poza tym jakoś nie cieszę się na te święta, w sumie wcale nie wiem dlaczego:-:)-(

w tym roku wigilia u nas, ale ja jakoś też jeszcze nie czuję tej atmosfery świątecznej. Na razie skupiłam się na sprzątaniu i kupowaniu ozdóbek, obrusu i liczeniu czy starczy talerzy, noży dla 13 osób itp. Jedzenie przygotowywuje mama i teściowa, więc chyba mi wiele do roboty na zostanie :sorry2::sorry2:
 
Do góry