reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

aaaa Klaudia ostatnio oglądałam fotki z pociągu, które robiłam jak jechałyśmy do Marty, Kuba powiedział, ze jedzie do Maciusia i przywiezie mu paluszki i pobawi sie pieskiem :cool2::cool2::cool2: a później poszedł dzwonić to Martusi :sorry2::sorry2::sorry2:

koniecznie trzeba sie zobaczyc :cool2::cool2:
Koniecznie, kurcze przypomniałam sobie, jak było fajnie u Martusi :-) Chyba zapracowana, bo coś ostatnio nie zagląda.

ad1. ja zapomnialam co to tampony na jakiś czas:-) ale tez wrzucam :-p:-p:-p:sorry2:

ad.2. jak ja widzę brada to cały ekran jawi mi się jako jedna maź, kreci mi się w glowie, serce szybciej bije:-p i wydaje mi się , ze to ja (zamiast aktorki:sorry2:) jestem obok niego:sorry2::-p wiec te ruszające posladki czułam nawet osobiscie :-D:-D taka ma się wyobraźnię :cool2::cool2::cool2:

3. Klaudia tak się robi po 30-stece:cool2::cool2::cool2::tak::-):-p
1. Tampony też wrzucam do kibelka.
2. No dobra, a teraz powiedz czy ty tak naprawdę, czy tak trochę ściemniasz?? ;-)Bo jak nie ściemniasz, to zazdroszczę wyobraźni :tak::tak: Mnie to jakoś inni faceci nie kręcą. No chyba, że Majkel :-D
 
reklama
Znowu planujecie spotkanka hehe
Ja póki co w domu siedze :baffled: juz od miesiaca prawie i jednyne miejsca jakie odwiedzam to przychdnie i szpitale :wściekła/y:
No ale skoro Klaudia juz czuje ,że wiosna nadchodzi to fajnie, niebawem przestaniemy chorowac :-):tak:
 
Uwielbiam patrzeć na Weroniczkę w podpisie :-)

:szok::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::-p:szok:

nie pamiętam, ale za to pamiętam jak sie jej wanna przewróciła.............z zawartością :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::cool2::cool2:

edziu czy Ty może już zrzuciłaś fotki z naszego spotkania????:happy2::happy2:

nom, mam ale nie mam do tego teraz głowy Asik!
Jak wyjdę na prostą to podeślę, aj promisss:zawstydzona/y:

Cześć szalone kobiety :)

Słońce słońcem, ale dzień już dłuższy - czujecie?

taaaaaa
ale noce równie długie :zawstydzona/y:

No więc mamy powtórkę z rotawirusa. Wczoraj lekarz z pogotowia kazał nam jechać z Julką do szpitala i zapisał nam antybiotyk. Jakoś udało nam się przetrwać noc w domu a dziś na 13 jadę z Julią do pediatry dowiedzieć się o co kaman z tym antybiotykiem:baffled:

Z deka mam dość
bo jak nie urok....

to sraczka:nerd:
 
Znowu planujecie spotkanka hehe
eeeeeeee jak tylko tak, gdybam sobie.......
:szok::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::-p:szok:



nom, mam ale nie mam do tego teraz głowy Asik!
Jak wyjdę na prostą to podeślę, aj promisss:zawstydzona/y:

spoko edziu, ja tylko tak kontrolnie zapytałam
będę grzecznie czekać!!:sorry2::sorry2:

dla Julci o zdrówka, mam nadzieje, ze szybko sie z tego pozbiera i wygoni w cholerę tego wirusa....
 
No więc mamy powtórkę z rotawirusa. Wczoraj lekarz z pogotowia kazał nam jechać z Julką do szpitala i zapisał nam antybiotyk. Jakoś udało nam się przetrwać noc w domu a dziś na 13 jadę z Julią do pediatry dowiedzieć się o co kaman z tym antybiotykiem:baffled:

Z deka mam dość
bo jak nie urok....

to sraczka:nerd:
***** mać :no::wściekła/y::no:

Trzymajcie się tam. Jedyne pocieszenie, to to, że tym razem może Juleczka to spokojniej przejdzie. Przynajmniej tak mówią mądrzy ludzie. :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
reklama
Do góry