reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ale tu wczoraj rozrabiałyście, aż miło czytać :-)
Jak utracę popęd po porodzie juz wiem jak bede się leczyć :-p:-p:-p

Wystarczy jeno spojrzenie :cool2:...ech...

I love you brad:wink: Kiss me :-p:-p:-p
Niania, jesteś moim Guru ;-):-)

To prawda ale najgorzej jest w domkach bo tam kanalizacja jest jedno, dwurodzinna i nie ma cisnienia odpowiedniego, w blokach gdzie jest wiecej niz jeden, dwa piony juz nmie ma az takiego zagrozenia zatkaniem bo z kibla leci wszystko do wspolnej rury a ta ma wieksza srednice niz taki osobny przyłacz do domku :tak:i jest wieksze cisnienie wody :tak:
Kurcze pamiętam, jak u Elfika kiedyś kibelek wystrzelił. To juz chwilę temu było, nie?

Niania podejrzewam ze jakbys sobie wytapetowala sypialnie z posladkami Brada to stalabys sie nimfomanką :-D
Mój mąż mnie już od dawna od nimfomanek wyzywa, a do Niani to mi daleeeeeeko ;-):-):-)
 
reklama
hejooo babeczki :-):-)

fajnie sie tak budzić i widzieć słonce za oknem, nie :confused::confused:
tylko jakby było tak 20 stopni więcej, ale ja cierpliwie poczekam, niech już przyjdzie wiosna........:cool2::cool2::cool2:

ja tez z kawka :happy2::happy2:
zaczynam od niej bo nie mam za wielkiego wyboru dan śniadaniowych , muszę chyba wybrać sie do sklepu :cool2::cool2:
 
Asia, wiosna już bliżej niż dalej :-) I to jest baaaardzo optymistyczna wiadomość jak dla mnie :-)

dla mnie to tez jest bardzo optymistyczna wiadomość!!!!
lepsze pomysły wpadają do głowy i jest tak jakoś.......same wiecie jak :cool2::cool2::cool2:
człowiek jednak jak roślinka potrzebuje do życia słoneczka :baffled::baffled:


aaaa Klaudia ostatnio oglądałam fotki z pociągu, które robiłam jak jechałyśmy do Marty, Kuba powiedział, ze jedzie do Maciusia i przywiezie mu paluszki i pobawi sie pieskiem :cool2::cool2::cool2: a później poszedł dzwonić to Martusi :sorry2::sorry2::sorry2:

koniecznie trzeba sie zobaczyc :cool2::cool2:
 
Czesc laseczki kochane:-):-):-)

Dzis mam nianie do Maksa:-p:-) wiec jestem happy. Jade gniazdkować do Ikea:-p:-p:-p


Niania podejrzewam ze jakbys sobie wytapetowala sypialnie z posladkami Brada to stalabys sie nimfomanką :-D
gorzej co by sie z mezem stalo :-p:-p:-D:-D:-D

Ja to czasem tak specjalnie przy nim stęknę, jęknę jak zobaczę Bardzia:-p A co niech się ma chłopak na bacznosci bo za trzy miechy wracam do żywych i aktywnych nimfomanek :-):-):-):tak: No dobra przesadziłam. Niech Wam bedzie... za 5 miechów:sorry2:

oj nie ladnie, nie ladnie. ja teraz nawet tamponow nie wrzucam mimo ze napisali na opakowaniu ze mozna:baffled:


my mamy problem z bradem:-( otoz widze ze on przystojny ale jakos mnie nie kreci:zawstydzona/y::-( jakos nie lubie blondynow:-p za to w oliverze zakochalam sie od pierwszego wejrzenia:tak::-p:tak::-p:tak::-p:cool2:

jak ja dobrze pamietam to tam ten tego byl taki moment jak brad, no nagi i tego na lozku z jakas laska i te rytmiczne ruchy tez byly:-p:cool2::-p:cool2::-p:cool2:
czyzby kolezanka niedokladnie ogladala?:-p

ad1. ja zapomnialam co to tampony na jakiś czas:-) ale tez wrzucam :-p:-p:-p:sorry2:

ad2. i niech tan zostanie moje droga:-) jedna konkurentka mniej :-p:happy2::-D

ad.3. jak ja widzę brada to cały ekran jawi mi się jako jedna maź, kreci mi się w glowie, serce szybciej bije:-p i wydaje mi się , ze to ja (zamiast aktorki:sorry2:) jestem obok niego:sorry2::-p wiec te ruszające posladki czułam nawet osobiscie :-D:-D taka ma się wyobraźnię :cool2::cool2::cool2:

Ale tu wczoraj rozrabiałyście, aż miło czytać :-)

Niania, jesteś moim Guru ;-):-)


Mój mąż mnie już od dawna od nimfomanek wyzywa, a do Niani to mi daleeeeeeko ;-):-):-)

Klaudia tak się robi po 30-stece:cool2::cool2::cool2::tak::-):-p
 
Dziś mnie nosi żeby coś zdziałać pożytecznego - słowem mam ochotę zostać kobietą czynu :-p

Idę zatem na spacer, a potem.... coś porobię
pa :happy2:
 
reklama
Do góry