reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

chociaż ja wolałabym mieć trochę bardziej smukle uda niż Hale Berry... :-p Ale buziak mi się podoba:

108960-271099.jpg
 
reklama
A jeszcze wam powiem, że kupiłam sobie wkładki silikonowe do biustonosza (takiego z kieszonkami). Ale mi podniosło to i owo ;-):-) Jakby tu był ktoś z miseczką -A to polecam :-)

ja mam B ale tez by mi sie przydało, dawaj kochana jakiego linka do tego.......
widziałam takie na allegro, nawet taki podwójne wkładki i chętnie bym zakupiła tylko sie zastanawiałam jak to działa.........
 
A ja wariatka zakupiłam biustonosz sylikonowy, lezy juz chyba drugi miesiąc w szafie i nic..jakos nie moge sie zmobilizowac...a łos sie smieje, nabijał się ze mnie chyba tydzień gdy go zobaczył:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled::baffled:
 
Joasiu, jestes zrehabilitowana ;-):-)

Na tą ostatnia już wcześniej zwrocilam uwagę, ale pomyslalam, że bedzie dobra, gdy wloski odrosną. Co myslicie o takiej?

galerkad.php


tylko nie bardzo wiem co ona ma z tyłu, wolalabym chyba krotszy tył
 
reklama
Gazelka mi sie zawsze podobała ta fryzurka Hall-jest świetna(ale ja bym kiepsko wyglądała-niestety)Wydaje mi się,ze Tobie by pasowała.
A ja wczoraj pofarbowałam włoski i mam okropy kolor:/ Kupiłam frbe garniera blond,a wyszedł mi sraczkowaty brąz-masakra i teraz nie wiem co zrobić z nimi:(
 
Do góry