reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Ogladalam nowy katalog bon prix i kilka rzeczy mi wpadło w oko :tak: potrzebuje na to około 1000zł :-p
a mam jeszcze nowy Quelle do oglądania :-p a on duzo grubszy :-p
 
Juz teraz mam takie calkiem krótkie włoski, i jest tak wygodnie, że postanowilam zupelnie się ciachnąć. Tym barzdiej że zaczynają już wypadac.

index.php
 
znowu mi sie nie wkleilo, o co chodzi :dry:

Elfik, ja wlasnie w niedziele wyslalam zamowienie do Bon Prix... Suma taka, że wstyd napisac publicznie, ale zamowilam np 4 pary spodni :szok: Wszystko dlatego, że jestem uziemniona w domu i nie mam jak iść na zakupy. Poza tym mieszkam teraz w dzielnicy gdzie nie ma blizko sklepow, mówię Wam - tragedia. W każdym razie plan jest taki, że część ciuchów odeślę. To niemożliwe, żeby pasowaly na mnie aż 4 pary spodni, zawsze mialam problem z tą częścią garderoby hihih
 
znowu mi sie nie wkleilo, o co chodzi :dry:

Elfik, ja wlasnie w niedziele wyslalam zamowienie do Bon Prix... Suma taka, że wstyd napisac publicznie, ale zamowilam np 4 pary spodni :szok: Wszystko dlatego, że jestem uziemniona w domu i nie mam jak iść na zakupy. Poza tym mieszkam teraz w dzielnicy gdzie nie ma blizko sklepow, mówię Wam - tragedia. W każdym razie plan jest taki, że część ciuchów odeślę. To niemożliwe, żeby pasowaly na mnie aż 4 pary spodni, zawsze mialam problem z tą częścią garderoby hihih
Ja sie przyznam ,ze zamawiam tylko bluzki, sweterki itp. Jakos nie wierze że dopasuje jakoekolwiek spodnie i dlatego odpuszczam tą częsc garderoby.
Teraz podob mi sie kilka bluzek, sukienka i .... kulki do prania :-p:-p:-p na ciciaki :-D
 
Gazelka mi sie zawsze podobała ta fryzurka Hall-jest świetna(ale ja bym kiepsko wyglądała-niestety)Wydaje mi się,ze Tobie by pasowała.
A ja wczoraj pofarbowałam włoski i mam okropy kolor:/ Kupiłam frbe garniera blond,a wyszedł mi sraczkowaty brąz-masakra i teraz nie wiem co zrobić z nimi:(


Aga mam to samo
bylam blondi i cos mnie tknelo by sie pofarbowac na ciut ciemniej i teraz co patrze w lustro to mnie trzesie :wściekła/y:
ni w piec ni w dziewiec mi wyszedl kolor
nawet Danka-tesciowa powiedziala ze powinien byc jasniejszy lub ciemniejszy kolor bo nie wiadomo co to w sunmie jest :baffled:

i teraz mam opcje pojsc pare razy na solarium i farbnac sie na ciut ciemniej
karol mowi ze jest ok...no ale wiecie...ja sie nie czuje

a jak mi sie fryzjer marzy :sorry2::sorry2:
ale pojde chyba jak bede w polsce bo tu sa zabojcze ceny :dry:
a to oznacza ze musze tak chodzic i zyc do wakacji :shocked2::baffled:


ale jestem happy z Karolem
nie pisalam wam wczoraj,ale wczoraj na naszym koncie odkrylismy ze pojawila sie bombowa jak dla nas sumka
no i nie moglismy dojsc skad to i dlaczego? i czy to pomylka?
a dzis juz jasne...13-sta pensja :-)
ale sie cieszymy :-) juz mam plany co kupic do domku :-)


a Danusia walczy z Mila w lazience hihii
Mila jeszcze nic nie zrobila w nocniczek,za to w majtki juz tak :sorry2:
 
reklama
1. Tampony też wrzucam do kibelka.
2. No dobra, a teraz powiedz czy ty tak naprawdę, czy tak trochę ściemniasz?? ;-)Bo jak nie ściemniasz, to zazdroszczę wyobraźni :tak::tak: Mnie to jakoś inni faceci nie kręcą. No chyba, że Majkel :-D

Tralalalaaa ktoś przynajmniej po mojej stronie :-p

Jasne, ze nie ściemniam:cool2::-p

:szok::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::-p:szok:

No więc mamy powtórkę z rotawirusa. Wczoraj lekarz z pogotowia kazał nam jechać z Julką do szpitala i zapisał nam antybiotyk. Jakoś udało nam się przetrwać noc w domu a dziś na 13 jadę z Julią do pediatry dowiedzieć się o co kaman z tym antybiotykiem:baffled:

Z deka mam dość
bo jak nie urok....

to sraczka:nerd:

o fuck! Jezscze tego brakowało:-(

Niania, tekst dotyczacy rytmicznych ruchów Brada, dosłownie mnie rozwalił...leje:-D:-D

Nasz klimat nie Anula ;-):-):cool2:

Tak jest! :cool2:
Co do kolczyków to ja jednak wole kupować, co tez czynie często gęsto :-p

me too :-p

czesc babulki :happy2:

moja kolezanka wrzuca zawsze do kibla ten papierek z wkladek chigienicznych...a mieszka w domu...ciekawe kiedy jej sie w rurach zapcha :dry:

o kurde ja tez :-p:baffled:

O matko jakie dobre rzeczy MNIAM!!!!
Ja jutro robie kociołek :tak: tez będe miec dobre jedzonko
tak w ogóle to mam ostatnio takie smaki,że szok :szok: kupiłam sobie gazete i tam sa rózne fajne przepisy na wykorzystanie ziemniaków- normalnie ślina mi wisiała do pasa jak to przegladałam, to samo z reklamami w tv- ogladam i potem zdycham bo takie mam smaki :-p

Uwielbiam ziemniaki i potrawy z nich:tak::tak:

Natomiast mam dziś wenę na fryzjera :-) Laseczki, pomozecie mi znaleźć jakąś krótką, twarzową fryzurkę? Ja mam pociągłą buzię, wysokie czoło, nie wiem co by pasowało. Podobałoby mi się wyglądać tak (i to nie tylko w kontekście fryzurki ;-))

halle_berry_17_magic226.jpg

ale jakoś nie mam odwagi. Tym barzdiej ze nie mam dobrego fryzjera, boje sie ze mnie obciachają, a zkrotkimi to nic nie zrobię....

Idź do basi czajkowej:tak::tak::tak: Samo obciecie wcale nie bedzie Cię duzo kosztowało, a to prawdziwy fachowiec:-) jak cos dam Ci namiary:-)

A ja wariatka zakupiłam biustonosz sylikonowy, lezy juz chyba drugi miesiąc w szafie i nic..jakos nie moge sie zmobilizowac...a łos sie smieje, nabijał się ze mnie chyba tydzień gdy go zobaczył:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::baffled::baffled:

A ja sobie robię cycki po Marcelku :tak::tak::tak:
Moja kumpela sobie zrobiła. Powiem Wam ze fajna sprawa:cool2::-)

Ogladalam nowy katalog bon prix i kilka rzeczy mi wpadło w oko :tak: potrzebuje na to około 1000zł :-p
a mam jeszcze nowy Quelle do oglądania :-p a on duzo grubszy :-p

:-D:-D:-D
 
Do góry