reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Cześc dziewuchy!
Narazie włosów nie robię - mama mi wyperspadowała pomysły ze zmiana na głowie.
Wiecie co ta moja Majka wymyśliła - zmieniałam pościel u nas w dużym, ta poszła do swojego pokoju i po chwili woła, że u niej też trzeba zmienić, poszłam sprawdzic a ta zwaliła kołdrę i ją potraktowała moczem, osikała by mama jej zmieniła na pościel z barbie. Dwa razy mi przez sen sie z sikała i myslała ze to metoda na zmianę pościeli, że trzeba ja osikac. Boshe...brak słów.
 
oliviaa weszłam na ten link ze zdjęciami to chyba twoje :p (nie wiem do końca) jak to twoje pośladki na tym jednym ze zdjęc no to powiem ci, że bardzo ładny masz tyłeczek :) i zgrabniutka jestes.
 
Wiecie co ta moja Majka wymyśliła - zmieniałam pościel u nas w dużym, ta poszła do swojego pokoju i po chwili woła, że u niej też trzeba zmienić, poszłam sprawdzic a ta zwaliła kołdrę i ją potraktowała moczem, osikała by mama jej zmieniła na pościel z barbie. Dwa razy mi przez sen sie z sikała i myslała ze to metoda na zmianę pościeli, że trzeba ja osikac. Boshe...brak słów.


ups :baffled:, ale tak z drugiej strony to to nawet inteligentne, nie? Główka pracuje ;-):-p
 
hello:-)

dawno nie zaglądałam i myślałam,że się nie obrobię w czytaniu...........a tu naprawdę kiepsko:-:)baffled:
 
reklama
to tak szybciorem podsumuję to o czym piszecie:

moje dziecie(oczywiście to mniejsze)..........alfabetu nie zna,za to umie powiedzieć,która ręka jest prawa,a która lewa.....pięknie liczy do dziesięciu........puzle układa,jak najdzie ją ochota:sorry2:to tyle

poza tym jest tak energiczna,ze nadal nie nadąrzam za nią,a jak coś robię(za co oczywiście nie powinna się brać Otylia)musze uważać,by mnie nie podpatrzyła,bo zaraz to zrobi(ostanio zauważyła,jak zmieniam kostkę w wc i kiedy poszła na siusiu,to sobie siteczko otworzyła i wyciągnęła kostkę,oczywiście najpierw mi klozecik szczątką przejechała,by było czysto:szok::szok::szok::szok:) i tak z wszystkimi pierdołami...........fajne to i śmieszne,tylko nie kilka razy dziennie:sorry2:
 
Do góry