reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A jeszcze tylko wam napiszę, że noszę biżuterię na zębach (Nianiu :-)) wczoraj mnie odrutowali i nie jest źle, ale muszę to nosic az dwa lata, najważniejsze, ze będę miała po tym proste ząbki, bo naprawde mam krzywusy, że hej
 
reklama
Witam po ćwiczonkach z kawą i granolą czekoladową , hihi.:-)
co do siusiania to jestem dumna z martiny ,
od tygodnia bez pielusi chodzi do przedszkola i przed drzemką ją wysadzają na sedesik i śpi w majteczkach
póki co jeszcze nic się nie wydarzyło:-)
No to gratulacje dla Martynii :tak::tak::tak:

Majeczka też przezdolniacha :tak:
A tak technicznie, to ile Wasze maluchy mają wzrostu, że siądą same na kibelku?? Bo mówicie o zwykłym kibelku, nie? Czy o takim dla dzieci?
Maciek ma 93 cm.

Tusia, możemy sobie ręke podać z tą wagą. U mnie jeszcze większa załamka - 44 kilo i choć nie wiem ile bym jadła, tyle ważę od 10 lat.

Spadam do pracy. Miłego dzionka!!!
 
hihihih jak to jest na tym świecie? Prawie nikt nie jest zadowolony ze swej wagi - niektóre chcą przytyć, inne schudnąć...Żeby to można było sobie kilogramy oddawać ;-)
 
Czesc:-)
Melduje bez nadrabiania, ze torba spakowana. Jezscze tylko maluszka zapakuję dziś i bedzie wszytsko gotowe.

Zdjęc domku nie mogę pokazać bo nadal sporo brakuje i ciągle coś się przeciąga:blink: Juz sie przyzwyczaiłam i nawet az tak bardzo się nie denerwuję.

Od dzis mam dokładnie miesiac do terminu:tak:
Chciałabym dotrwać, ale ciągle coś tu robię i do tego mam męża mega łosia wiec się czasem stresuję a to chyba bardziej mnie do porodu przybliza niż oddala.
Za miesiąc zawsze bedzie tu wiecej niż mniej wiec wolałabym doczekać:tak:

A od dziś postanowiłam zrobić wiecej dla siebie i tak oto idę dziś na pedicure i manicure (chyba załozę sobie żelowe króciutkie paznokcie - zeby zawsze dłonie ładnie wygladały i lakier się trzymał:shocked2: no sama nie wiem , ale to bardzo się sprawdziło kiedy miałam małego Maksia:tak:
Następnie :cool2: we wtorek idę do fryzjera - w sumie nie wiem po co :sorry2: bo kolor mam ciemny i nic się nie da z tym zrobić, i dlugosc taka nijaka. Ale idę :cool2::-) A co kurde tyle siedziałam w domu :-p Muszę korzystać póki jeszcze daje radę poruszac nogami:blink:

A teraz piekę ciasto z naszą Lucyną :tak: szarolotkę:-p
 
reklama
Do góry