reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hej :)

A my dziś idziemy szczepić się na rota - o ile coś z tego wyjdzie
udao sie?

Olivia - śliczny tort. A na dodatek laleczka wyjątkowo przypomina Klaudię :tak:


A laleczka to cała ja?:-D Hihi, zwłaszcza ten kapelusz podobny. Codziennie w takich chodzę :-D:-)
ta i taka opalona jestes;-)prosze sie tu nie podsmiewac z laleczki tylko zrobic taka minke:szok: z podziwu dla umiejetnosci cukiernika:-p:tak:

Anusia, podlaczaj sie, ale juz nam tak nie znikaj:tak:
 
czesc dziewczynki :-):-)

witam sie sniegowo, wczoraj tak nas zasypało, ze czuje sie jakby miały być Swieta Bozego Narodzenia :nerd::nerd: i jakoś mi łyso bez choinki :baffled::baffled:


ja w ferworze przygotowań świątecznych, odgruzowuje chałupę i dzisiaj zabieram sie pieczenie :eek::eek:

całuje Was wszystkie!!!
elf nie dawaj sie, Nisiu całusy od nas!!!
edziu tylko , zeby z tego wyjazdu jakies dzieci wyszły hehe, całusy kochana!

postaram sie tu jeszcze wpaść i złożyć Wam życzenia Wielkanocne!!
 
hello :)

Udalo sie - Jagódka zaszczepiona na rota, uffff... taka bylam nieprzekonana do tych szczepien, ale przypadek Weronisi uzmyslowil mi, że w szpoitalu łatwo złapać to cholerstwo.

Nianiu, jak sytuacja? Pamiętasz że nasza koleżanka D urodziła w wielki piątek? Tak więc uważaj ;-)

zmykam na spacer poki słoneczko świeci
baj baj
 
Hejo lasie,
Łoś wynormalniał:-) i było miło wiec dziś czuję się ...fajnie:-p mówiąc delikatnie:-)

Niania widzę, że Ty juz jedną nogą w szpitalu na porodówce:tak::tak::tak:
Zazdroszczę ci tego pierwszego spotkania z maleństwem, dla mnie to były cudowne chwile, których już raczej nie przeżyję, przynajmniej nie mam w planach przeżyć (i niech tak zostanie:sorry:)

Wiki obejrzałam wczoraj kawałek nagrania zrobionego przez M podczas porodu Maksa... Masakra!! Ufam, ze tym razem znieczulenie zdążą mi zrobić.
Boze to juz tak blisko :sorry:

Ale cieszę się i coraz czesciej myślę, jak ten mój Marcel moze wygladac :-p:-)

Niania, looknij na zwierzaki...parę dni temu pisałam czemu mnie nie było:zawstydzona/y::-:)-(
postaram się poprawić w miarę sił i możliwości:sorry::sorry:


Nenius, wybacz...napisze priva:tak:

ooo nic nie widziałam :confused2: kurne jak mnie wkurza ta cała subskrypcja, nie działa mi to gó....o:angry:

hello :)


Udalo sie - Jagódka zaszczepiona na rota, uffff... taka bylam nieprzekonana do tych szczepien, ale przypadek Weronisi uzmyslowil mi, że w szpoitalu łatwo złapać to cholerstwo.

Nianiu, jak sytuacja? Pamiętasz że nasza koleżanka D urodziła w wielki piątek? Tak więc uważaj ;-)

zmykam na spacer poki słoneczko świeci
baj baj
Taaaaaa a termin miała na 14 kwietnia :sorry: (tak jak ja:confused2:)
Ale nasz doktorek mówi, ze jezscze trochę. Ide do niego w srodę.
Nagrosze, ze Michał jedzie słuzbowo do Krakowa w srode. Wraca co prawda tego samego dnia, ale nie wiem co bedzie jak zacznę rodzić :baffled:
 
witam panie,
Joasia z tym sniegiem trafilas dokladnie. co to sie kurna dzieje z ta pogoda?!:angry: by the way wczoraj stojac na przystanku na budynku zobnaczylam bilbord z choineczka, malym szkrabem z czapka mikolaja i wielkim prezentem. chyba ktos zapomnial po swietach posprzatac:-D:-D

mnie cos od wczoraj zaczyna ucho pobolewac:szok: ja nie chce powtorki z zapalenia ucha!!!:no:

laski z Warszawy, na stacji metro politechnika(w kierunku centrum) maja taki maly sklepik spozywczyo-cukierniczy. zapomnialam o nim i wczoraj sobie przypomnialam. jakbyscie byly w poblizu to warto sprobowac bajaderki, a jeszcze lepiej ciastko z marcepanem!!!!! niebo w gebie!:tak::tak::tak: ja taki lasuch ze spaecjalnie kiedys tam po to ciastko jezdzilam:-p
 
Niania trzymaj sie przynajmniej do czwartku!:tak:

Emama mam nadzieje ze sie zaaanudzicie na tym wyjezdzie;-)

ale juz bym chciala zeby bylo po swietach:sorry:
dzis dosalam maila z kiepska wiadomoscia-znajomy ma klopoty:baffled::-( i tak mi to chodzi po glowie od rana:crazy:
 
reklama
WITAJCIE

ja rowniez jestem zasypana sniegiem :szok:
od wczoraj sypie non stop,a jeszcze nikt nie przejechal by odsniezyc droge!!:szok:
a moj jutro do pracy ma jechac...chyba na skuterze snieznym
a juz tak fajnie snieg stopnial,i mialam nadzieje ze koniec sniegu,a tu masz:eek:

Wielkanoc jak nie wiem co...

dziewczyny kiedy chodzi zajac???
bo pytalam sie 3 osob i dostalam 3 odpowiedzi,a ja nie pamietam...
 
Do góry