reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

dzieki Kochane za życzenia zdrowia
Od wczoraj jestesmy juz w domku i teraz bedziemy sie dalej leczyć :tak:
wpadłam na moment życzyć Wam

Zdrowych, spokojnych i szczęsliwych świąt :tak:

kaczuszki2_d.jpg

 
reklama
Lilka, o takim zajaczku mowisz?


u nas tez nie ma tej tradycji z zajaczkiem, ale cos mi sie kojarzy, ze tak jak mowi Kasia w poniedzialek wielkanocny chodzi:tak:


mowisz o takiej cukierence ktora jest po drodze na plac zbawiciela? Bo tam jest taka jedna - najlepsze pączki jakie jadłam, mniaaaaam :tak:
nie, nie o tej, ale jak najlepsze paczki to pojde i tam;-):tak:
ta o ktorej mowie jest na dole na stacji metro Politechnika. dokladnie na przeciwko kasownikow. i ma wielka kartke na drzwiach z napisem "BILETOW NIE SPRZEDAJEMY":-D

zdrowka dla Martynki. Kasiu nie wymiekaj!:tak:
czesc Mania!:-)
Elfik duzo zdrowia dla malej!
Niania trzymasz sie?:sorry:
 
witajcie

dzisiaj swieconka :happy: zazdroszcze wam

Olivia juz sie dowiedzialam kiedy jest ten zajac i jest to niedziela :happy:
Elfik ciesze sie ze jestescie juz w domku,duzo zdrowka dla Weroniki
Kasiu dla Martyni rowniez duzo zdrowka
mam nadzieje ze wreszcie was chorobska opuszcza
Maniu witaj :-) pamietamy pamietamy :tak:


041.gif
Na stole świecone, obok baranek...
No i koszyczek pełen pisanek
Wiosenne bazie stoją w wazonie
Podczas Wielkiej Nocy miłość w sercach plonie
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt wesołych, roześmianych.
W poniedziałek kubeł wody.
Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
WESOŁEGO ALLELUJA!
Zyczy Lilka
045.gif

 
Cześć,

wpadłam życzyć Wam zdrowych, sp[okojnych i radosnych Świąt oraz wszelkich łask od Zmartwychwstałego Chrystusa

Wszystkim chorowitkom życzę zdróweczka. Elfie, dobrze, że już Was wypuścili i nie musicie spędzać Świąt w szpitalu.

Maniu, witaj - ja też Cię pamiętam :tak:(jeszcze z czasów kiedy tylko Was podczytywałam)
 
Cześć dziewczyny, najlepsze życzenia z okazji świąt

Dla wszystkich zdrowych,
spokojnych, pełnych radości i ciepła
ŚWIĄT WIELKANOCNYCH

jjjyf3.png
 
Z okazji Świąt Wielkanocnych życzę Wam
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.
Dziękuję za życzenia, pozdrawiam, buziaki!!!:-):-):-)
 
kochane wleciałam do neta dosłownie na momencik,by złożyć Wam życzenia:-)


Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy
 
reklama
kochane wleciałam do neta dosłownie na momencik,by złożyć Wam życzenia:-)


Za oknami śnieżek śnieży… Cóż to, spójrz, zajączek bieży! Komu Święta się zmyliły? To Wielkanoc w środku zimy? Zmartwychwstały z Grobu wstanie, A tu śnieg na powitanie. Wiosna drzewa przystroiła, Białym puchem wykleiła. Cóż, tak Święta te spędzimy: Alleluja w czasie zimy. Ale radość w nas wiosenna, W sercach brzmi nam wciąż „Hosanna” Chcę Wam życzyć moc Radości, I Pokoju i Miłości. Na „dyngusa” ciepłej wody Świętowania aż do środy

218020060164rs5.jpg
 
Do góry