reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ale nius i weż tu teraz zasnij:baffled::szok::-D:-D

łaaaa.......
Niania
Gratulacje ogromne i buziaczki dla Marcelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Ania, gratulacje wielkie!!!!!!!!!
Marcelek po prostu cudo. A te włoski :szok::szok::szok::szok: Strasznie się cieszę.
Ł. jak zobaczył te włoski, to zapytał czy one nie łaskoczą "od środka" :-D:-D:-D

Baby, jak wiecie cos więcej to piszcie co i jak!!!!!!!!!
 
Czesc :blink:

ciesze sie ze niektore z Was jeszcze mnie pamietaja :-p jejku ja tutaj juz calkiem kurzem pokryta zostalam siwe wlosy na glowie rosna a dzieci ..

haaa wlasnie przeczytalam ze przybywa :-)

z calego serca GRATULUJE dla NIANI
BRUNETki I LILki i juz sie pogubilam komu jeszce :sorry2: ale bardzo bardzo WAS mocno sciskam
az mnie sama sciska na sama mysl a o takim malutkim kochanym krasnalu caly czas to dla mnie niesamowite ..takie male nowe zycie ...


a u nas z nowosci
to to ze mieszkamy nie w Szkocji a w Irlandii
Tyciak chodzi do przedszkola Gabula idzie w tym tygodniu ...ja pracuje i chwala Bogu bo jakos tak mi z tym lepiej ;-)
Lukcio tez zapracowany wiec jakos nie ma czasu na sprzeczki :-p

a Swieta ..do dupska :-(
w Wielka Sobote zmarla moja ukochana Babcia..... niektore z Was mialy okazje Ja poznac na tym spotkaniu w zerszlym roku
i wlasnie dwa dni temu wrocilam z Pl i strasznie mi jakos niemrawo aaaj
zycie
dobra zmykam robic obiad
buziaki i do nastepnego razu
 
O rany Mania, strasznie mi przykro :no::no::no: Taka kochana Babcia :no: Ona przecież też jest nieformalną Lipcóweczką. Modlę się za Nią... a Ciebie baaaardzo mocno ściskam. :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:
 
:-D:-D:-D:-DGRATULACJE ANIU-NIANIU!!!!!!!!!!! WITAJ NA ŚWIECIE MARCELKU!!!!!!! DUŻO ZDRÓWKA, ŻADNYCH KOLEK I SAMYCH UŚMIECHÓW!!!:-D:-D:-D:-D
 
NIania - GRATULACJE :-):-):-):-):-)

Maniu, bardzo mi przykro :-:)-:)-(


Ehhhh, zabieram sie za odkażanie łazienki :dry::dry:
kurna, czemu tak jest, że wynajmując mieszkanie człowiek nie zwraca uwagi na takie pierdoły? Wydawało mi się, ze chałupa ok, w końcu mieszkała tam przede mną babka z dwójką dzieci (małych!) a jak wczoraj wparowałam do łazienki z pralką (nie mam na czym suszyć prania :dry:) to myślałam, że sie o pająki pozabijam :angry::angry::angry::angry::angry::angry: biorę odkurzacz i musze zacząć od zgarnięcia pajęczyn:crazy::crazy::crazy:

Alka, odstąpisz mi garaż?:sorry2::sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Do góry