reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dziewczyny no co Wy taaaki tu ruch:szok::szok::szok::szok::-p:sorry2:i to o tej porze:szok::szok::szok::sorry2::-p
a co, nie można ??? :-p;-):-)

włąsnie oglądałam Twoją młodziea Brunetko i musze przyznac ze przystojniacy Ci rosną ja nic :tak::tak::tak: no i Matusz to na tę chwilę skóra sciągnięta z taty z domieszką delikatności (oczywiscie po miamie) za Kuba to pełna powaga...on taki łysek czy blondasek ??

no i z zazdroscią patrzyłam na Maksymiliana, taki kawał faceta z niego. Mój Kuba to bardziej tak z figury młodszego chłopaczka przypomina.

Lilka a Twoja Milena to faktcznie włosny ma po maksie długie jak na swój wiek. No i Karol obu córek się nie wyprze. Obie do niego podobne, nie ?
 
Anika ja jeszcze nigdy nie scinalam wlosow Mili,nawet nie podcinalam bo nie widzialam takiej potrzeby
i moze dlatego ma takie dlugie? :-)

to prawda ze coreczki to sa na maxa male Karolki :happy: szczegolnie Hania
jak Karol ją trzyma na rece to normalnie widze odbicie
i im starsza tym bardziej to widac :tak:

ciekawe czy nr 3 bedzie do mamy podobny :-p hihiiii

ach Anika gratuluje polowinek :-)
ja za tydzien bede swietowac hihiii


Brunetko Kubus taki drobniutki sie wydaje :-) i taki fajniutki łysolek z neigo :-)
powiedz mi kochana ile on ci wazy bo miedzy naszymi szkrabami 2 dni roznicy ale mam wrazenie ze Hania wazy wiecej :rofl2:
a Mateusz taki uroczy blondynek :-)

Maksiu Niani sliczny jak zawsze,ale wloski Marcelka mnie rozbroily
wygladaja jakby Niania je na zel zrobila :-D
boski maluszek
 
to prawda ze coreczki to sa na maxa male Karolki :happy: szczegolnie Hania
jak Karol ją trzyma na rece to normalnie widze odbicie
i im starsza tym bardziej to widac :tak:

ciekawe czy nr 3 bedzie do mamy podobny :-p hihiiii

Wiesz, Lilka, jakoś gdy myślę o Twoim brzuszkowym maluszku, to mam wrażenie że to będzie Tadzio. Hm... nawet by pasowało - Hania, Tadzio i Milenka.
Hanna, Tadeusz, Milena.
Albo Mila, Hania i Tadzik.

Brzmi nieźle, nie sądzisz? :rofl2:
 
Dziewczyny może znacie jakąs fajową dyskoteke w Polsce i miasto które warto zwiedzic bo z tym wyjazdem za granice raczej lipa i myslimy o czyms takim.
 
Gazelka jestes niemozliwa :-D
jak przeczytalam tego Tadzika to :szok::szok::szok::-D:-D:-D
hihiiiihiii

ja wyjatkowo staram sie nie myslec co to sobie rosnie,bo moje przeczucia i intuicja w tej kwesti są doslownie do kitu :-p
z Hania mowilam Karolowi ze na bank synek bo takie mam przeczucia i wogole...no i potem przezyl z lekka szoka :sorry2::-p ja tez zreszta hihiii

no wiec teraz nie wczuwam sie
co ma byc to bedzie :happy: i bedzie super


Tusia nie pomoge...niby dookola mnie jest pelno dyskotek,ale nie na wszystkich bylam
w ZG duzo moich znajomych jezdzi do STUDIA,ponoc super
inni zasuwają do Glogowa do Protectora, bo ponoc bomba impra i jak to kumpela okreslila,laski tak sie ubieraja ze w zasadzie ledwo co zakrywaja :-p
Manieczki pod Poznaniem...no troche tego jest:sorry2:
 
Wiesz, Lilka, jakoś gdy myślę o Twoim brzuszkowym maluszku, to mam wrażenie że to będzie Tadzio. Hm... nawet by pasowało - Hania, Tadzio i Milenka.
Hanna, Tadeusz, Milena.
Albo Mila, Hania i Tadzik.

Brzmi nieźle, nie sądzisz? :rofl2:

nie, no Gazela Baga w sercu nie masz ;-)... żartuje oczywiście i do imienia Tadeusz nic nie mam prócz tego że jednego Tadeusza nie znoszę..zresztą ze wzanjemnością :-p i imię dla mnie jest obciązone.

a wiesz Lilka ja też sie nie nastawiam na żadną płec..tzn wydaje mi sie ze będzie synek ale córeczka też jest bardzo mile widziana

Dziewczyny może znacie jakąs fajową dyskoteke w Polsce i miasto które warto zwiedzic bo z tym wyjazdem za granice raczej lipa i myslimy o czyms takim.
dawaj do Wa-wy Tusia :tak:...w sprawie dyskotek to chyba najlepiej Niania lub Olivia doradzą. Ja np. bardzo lubię Tygmont ale to klub nie dyskoteka
 
włąsnie oglądałam Twoją młodziea Brunetko i musze przyznac ze przystojniacy Ci rosną ja nic :tak::tak::tak: no i Matusz to na tę chwilę skóra sciągnięta z taty z domieszką delikatności (oczywiscie po miamie) za Kuba to pełna powaga...on taki łysek czy blondasek ??

Kubuś to taki łysolek, tzn moje dzieciaczki jak sie rodza to mają ciemne włoski:tak::tak:, może nie jest ich dużo, ale ewidentnie widac, że bruneci(bo niby po kim blond:szok::-p:rofl2:), a potem te włoski im sie wycierają i oboje mają jasne.
Ja tam jednak gwarantuje że jako dorośli faceci beda brunetami:tak:.
I dzieki za miłe słowa:tak:, Mati rzeczywiście podobny do taty:tak:.

Lila Kubuś waży 8 kg,może nawet ciut ponad.W sumie jest bardzo nabity, ma grubasne udka:-p:tak: i Mati bedą w jego wieku wazył o kilo mniej:szok:.
Wszyscy mówią, ze dobrze wygląda,wieć moze aparat tego nie oddaje.
Moje rece jednak potwierdzaja jego wage:tak::-D:sorry2::laugh2:;-)

A co do twoich dziewuszek to fajniutkie sa obie:tak::tak:.Milenka cały tatuś, Hania skóra zdarta z Ciebie:tak:
 
reklama
Do góry