reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

cześć poweekendowo :-)
a widzicie, jaka ja już mądra jestem ;-)? - mam już profesjonalny podpis :-D;-)

na zdjęciach oczywiście moja córeczka :-)

czyż nie jest śliczna? :tak:;-):-) prawda, że dorównuje urodą Waszym dzieciaczkom? ;)

Brawo!!! Śliczna córeczka :tak:

ja dzisiaj mam super dzien
dzien zaczal sie super nowiną ,ze dostalismy pozwolenia na pobyt az na 5 lat :-)
czyli do 2013 roku mamy spokoj z papierkami w N. :-)

Milenke nauczylam liczyc poprawnie do 10 (bo zdazaly jej sie czesto pomylki typu,ze polykala nie ktore cyferki)
do tego ksiazeczke ze zwierzatkami opanowalysmy w dobrych 80% :-)
jestem z niej starsznie dumna :-):-)

super :tak: a dla Milenki gratulacje :tak:

A wczoraj u Kubusia powitaliśmy dolną jedynke.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Odpukac, wyszła praktycznie bezobjawowo:szok::tak::sorry2:.Oby tak dalej:tak::tak:

gratuluję :-D

No i siedzimy w domu. Maciejka ma chyba zapalenie gardła, bo mówi, że go boli. Ma 37,7 stopni i troszkę kaszle. Narazie nie idę do lekarza, psikam mu Tantum Verde i czekam. Zobaczymy, czy się coś poważniejszego nie wykluje.

Kurcze obiecałam siostrze pomoc przy tej komunii, a tu taka klapa :no: Boję się z małym wychodzić. No ale cóż, oby Maciejka był zdrowy. Jeszcze ta pogoda :angry: Od rana leje i jest zimno, ale to tak chyba dzisiaj wszędzie.

ojoj, dużo zdrówka dla Maciusia!!!!!!!!!!!

Dziewczyny, moj Maciek zrobil się okropny. Nikogo nie słucha, ostatentacyjnie wszystko olewa, ciagle tupie nogą, kopie i rzuca zabawkami. Jest nie do wytrzymania. Na dodatek Jagusia ciężko ząbkuje, nocki fatalne. Ciężko mi :-(

Zastanawiam sie, czemu się tyle pisze o buncie dwulatka, a nikt nie uprzedzal, jaki okropny jest bunt trzylatka ;-) Bo owo "nie" wieku dwuletniego to naprawdę nic w prównaniu z tą bestią, która wstąpiła w moje dziecko :wściekła/y:

no tak, ja też mam wrażenie, że teraz jest jakiś nowy okres buntu. Pierwsza reakcja jest zazwyczaj odwrotna od pożądanej (a ja nie chcę/a ja nie będę), dopiero dłuższe wytłumaczenie pomaga.
 
reklama
dziewczyny co sie z wami dzieje? gdzie jestescie? zawsze tyle pisałyscie a teraz ja tu nic nie widze.
 
reklama
no to generalnie, wszytski wytłumaczone :-) a poza tym to co słychac ??

bo u nas -odpukac-dziecię jest zdrowe, mama też, jutro smigam do lekarza to się dowiem jak młodsze dziecie no i to chyba tyle...
 
Do góry