reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam w niedzielne przedpołudnie
Nasze piekne błekitne niebo powoli zasnuwaja ciemne chmury :-( i na popoludnie zapowiadają deszcz i burze :-(

Po pierwsze Karin gratuluje!!! czekamy na jakies zdjątko małego Maciusia :tak:
Po drugie
Gazelko Weronika miała przepisany Nutramigen ale nie było szans żeby go jadła, miała odruch wymiotny po dwóch pierwszych łykach i zawsze wszystko zwracała wiec przestawił nas lekarz na Humane SL to był strzał w dziesiątke ale tylko na kilka miesiecy potem juz szukalismy zwyklego mleczka i najpierw dpbrze sie sprawdzal bebilon a potem zwykle bebiko
Weronika miala problemy z brzuszkiem, straszne kolki, nie mogla zrobic kupki nawet po kilka dni z rzędu. Miała tez straszne wysypki i lekarze podejrzewali zarówno nietolerancje laktozy jak i sacharozy.
Do tego dochodzil brak apetytu.
Na Humanie uspokoił sie Weronice brzuszek ale jak tylko troszke podrosla zmienialam jej na Bebilon bo go chetniej i wiecej jadła a wazny był przyrost masy, potem Bebiko i ono jej najbardziej zasmakowała, zaczęła jesc normalnue. Ale te normalne mleczka wprowadzilam dopiero jak mała przestała kolkowac i kupki sie uregulowały :tak:
Tutaj podaje Ci link do tej Humany
http://www.humana.pl/strona.php?29687
 
reklama
Jeszcze tylko napisze ,ze nie wiadomo jak będzie z zabiegiem Weroniki bo mała ma zbyt niska krzepliwośc krwi :-( nic strasznego ale do zabiegu sie nie nadaje na ta chwile.
Jutro powtarzamy badania i potem lekarz zdecyduje czy mała bedzie miała zabieg czy przesuwamy. Trzymajcie kciuki :tak:
 
Witam miłe Panie :-)
szczególne buziaki dla Klaudii która pewnie jest jakieś 30 km ode mnie i szleje na kursie. Klaudia, właśnie dzis sie zastanawiałam kiedy masz byc w Wa-wie i dlatego wpadłam sprawdzic. ps. ja tez nie mogłabym sie spotkac, za 20 minut wyjeżdzam do koleżanki na urodziny, Chyba nie był dane nam się spotkac, szkoda.

Gazelko, jak u Ciebie na froncie? Strasznie współczuję nieprzespanych nocy i w ogóle problemów brzuszkowych Jagódki (mnie ostatnio jakoś hurramacierzyństwo nie przekonuje i mocno sie obawiam września, al emoze to wynik chormonów bo generalnie nie jestem ostatnio przyjaźnie nastawiona do życia )

Elfie trzymam kciuki za wtorek i wyniki (chyba jednak lepiej aby miec to juz za sobą, nie ?) (ps. nie pamieam czy juz gratulowałam mieszkania, jesli nie to GRATULUJĘ i brdzo sie cieszę).

musze juz uciekac, ale jak znajdę chwilę to Wam napisze jak załatwiłam głupie baby za żlobka.
buziaki
Ania
 
elfik trzymam kciuki
gazelaczku za Was też

martynia piła nutramigen do 2 latek, a na kolki pomagał nam sab simplex napewno niektóre z nas pamiętają te kropelki:tak:i pamietam to ciągłe masowanie brzuszka, spanie na podwyższeniu it[p...

ciekawe jak tam Klaudia?:tak:
 
teoretycznie powinnam iśc spac i zawijac swój dalekoodzgrabny tyłek, bo jutro do pracy, ale nawe tego mi sie nie chce - kurde co za marną fazę załapałam :-(.
Kuzyn dał mi w prezencie książkę H. Moora'a może on mi chociaz pomoże ;-), fakt przeczytałm jego tylko jedną pozycję ale pozytywnie rokuje wiec zaraz sobie poczytam.

Kasiu w wolnej chwili napiszę co i jak ze żłobkiem bo trochę tego pisania jest.
 
reklama
nie, no Kate pojawiasz się po milionie lat świetlnych nieobecności i piszesz tylko dobry wieczór. co tam słychac w wielkim świecie, jak żyjecie? (co u teściowej ;-)?)

heheh Aniko to nie było zamierzone miałam napisać więcej ale zgonił mnie mój łoś, wogóle teraz trudno się dopchać do komputera bo nawet Krzyś się o swoją kolejkę dopomina
podchodzi i mówi "włącz mi ładną giercię o samochodach" (wyścigi)
wogóle to moje dziecko ma fazę na zdrabnianie wszystkiego co się da czy wasze też tak mają? nie mówi że go coś boli tylko bolci jak jest głodny to chce kanapusięnie wiem skąd się to bierze ja nie zdrabniam prawie nic mój łoś też :dry:
 
Do góry