reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Dosłownie nie moge się ostatnio zorganizowac:crazy:, to chyba przez ta pogode, bo ciagle siedzie na podwórku:-p.

Ale u nas ok.
Bylismy na szczepieniu z Kubusiem i mam w domu klocka o wadze 8400:szok:.Jest co nosic!
Ja dziś odbieram sowje okularki do jazy autem i teraz juz na powaznie zabieram się za jeżdzenie:tak:.

A i byłam w galeryjce, rzeczywiscie duze te nasze dzieciaki że ho ho:-p:happy::sorry2:
 
Dobra, ide cosik ogarnąc w domku, a potem na podwórko i moze w końcu uda się obciąć włosy u fryzjera dla Mateuszka:tak:
Zajrze potem:tak:
 
hej :-)

Bylismy na szczepieniu z Kubusiem i mam w domu klocka o wadze 8400:szok:.Jest co nosic!

:szok::szok::szok:

u nas nie ma jeszcze 8 kg :rofl2:

nie musze dzwigac, ale mam za czym biegac hihih
Mala juz tak zasuwa, że nie mozemy Jej zlapac. A iu nas w domu mozna biegac w kolko i dzieci nie musza hamowac, naprawde ciężko je gonic :-D
 
Klaudia, moj Maciek tez uwielbia naklejki. I puzzle. No i samochody :tak:;-) A ostatnio ma szał na Jagusię - ciągle Ją przytula, razem z Nią raczkuje i wszystkim co Jagodkowe interesuje sie. Aż musza Go hamowac, bo ta miłość bywa bolesna dla niuni hihih

idziemy na spacer, papatki
 
Dzien dobry

Nie taki tam pierwszy:no::tak::-p, bo mój Mati za 25 dni:tak::tak::tak::tak:

ups pomyłeczka :-p:-p


gazelku
mysle cały czas nad terminem i jak coś wymysle to dam Ci znac :))

czesc lipcoweczki :-):-)

strasznie zle spałam, miałam głupie koszmary i budziłam sie co chwile, ratuje sie kawa bo oczy mi sie same zamykaja :confused2::confused2:

edziu jak Julciak dzisiaj?? mam nadzieje, ze lepiej!!!!



ufffffffffff moje dziecko doprowadzi mnie kiedys do ostateczności :angry::angry:
 
Ja tez mowie dzien dobry
Ja spalam dobrze :tak:
Kawy nie pije , juz wypilam herbate :tak:
Zmykam teraz po truskawy, kalafior i salate
Milego dnia!!!!
 
reklama
No właśnie, pierwsza to jest chyba Martynka, potem Gabcia Manii i Mateuszek. No ale Maciek jest pierwszy naprawdę lipcowy :-)

I jeszcze Daria Daski:tak:

Pierwszo lipcowa to jestem też ja:tak::tak::tak:
Tylko że do tej 3(w przypadku Maciusia), trzeba u mnie jeszcze zero dodać.
No jednym słowem bedzie impreza na cąłego, już to sobie zaplanowałam.:tak::tak::tak::tak::happy2::happy2::rofl2::rofl2::-p:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry