reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej hej
Pisze tego posta drugi raz bo mi sie wykasowalo :crazy:
Elenko dasz rade wszystko swietnie zorganizowac :tak::tak:
Ja w zeszlym roku urzadzalam Weronice bal dla kolezanek i przyjecie dla rodziny oraz moje urodziny i wszystko sie wspaniale udalo a G byl w tym czasie w Hiszpanii:tak: w Ty tez dasz rade , zobaczysz :tak::elvis::elvis::elvis:
ps. dzieki za ta mloda laske hehehe :-p:-p:-p

Szanowna E_mamo malpo jedna ja nie jestem smarkata a jedynie w kwiecie wieku i sie nie chwale wiekiem a jedynie informuje o zblizajacym sie jubileuszy cobys sie mogla z wierszykiem przygotowac :tak:;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Fajna jestem co nie? :sorry:

Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:

własnie, własnie, miałam pisac to samo, Edzia poprostu rewelacja :blink::blink:

Ja prosze o link do tego menu dla maluszkow :tak:

proshhhh

Smakołyki na kinderbal - Baza przepisów - Jedzenie - Gazeta.pl

a to znalazłam u Nas na BB
https://www.babyboom.pl/dzieci_3_5/czas_wolny/robimy_kinderbal_wiek_2_5_lat.html

a tu kinderbale tematyczne : http://www.inspirander.pl/ngmc/kinderbal,przyjecie_a.php
 
Ostatnia edycja:
Hej, u mnie dzisiaj trochę luźniej pracowo, więc siedzę i jem... mega wielkiego loda Magnum :-) Ale kurna już się kończy, pasowałby jeszcze jeden :-)

Klaudia - fajnie się robi te ciasteczka z dzieckiem, prawda? muszę reanimować mój piekarnik i zabrać sie za pieczenie, bo oszaleję :-) przepis na lazanię kurczkowo-szpinakową proszę :-) brzmi mniami :-p
Elen, przepisu nie ma, to była jedna wielka improwizacja :-) Między płatami makaronu był:
1. podsmażony z ziołami i czosnkiem kurczak,
2. mocno doprawoony szpinak z czosnkiem i cebulą
3. puszka pomidorów (z czosnkiem :-)).
No i to wszystko zalałam sosem beszamelowym.
 
Co do urodzinek, to u nas będzie standardowo rodzinkia i znajomi. Ja też nie mam weny do organizowania zabaw dla dzieci. Dla mnie dwójka dzieci, to już tłum, więc zaprosimy najlepszego kumpla Maćka i tyle :-)
 
Elen, przepisu nie ma, to była jedna wielka improwizacja :-) Między płatami makaronu był:
1. podsmażony z ziołami i czosnkiem kurczak,
2. mocno doprawoony szpinak z czosnkiem i cebulą
3. puszka pomidorów (z czosnkiem :-)).
No i to wszystko zalałam sosem beszamelowym.

sos też z czosnkiem???? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja organizuję sobie weekend i postanowiłam coś upiec :-p i okna umyć :baffled: i ksiażkę skończyć czytać :nerd: i coś tam... nudy bez dziecka, mówię Wam! nie wiem jak sobie czas zagospodarować :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
sos też z czosnkiem???? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja organizuję sobie weekend i postanowiłam coś upiec :-p i okna umyć :baffled: i ksiażkę skończyć czytać :nerd: i coś tam... nudy bez dziecka, mówię Wam! nie wiem jak sobie czas zagospodarować :crazy::crazy::crazy::crazy:

hihi Klaudia chyba boi sie wampirów :))))
ja tez uwielbiam wszystko z czosnkiem :happy2::happy2:

ja tez planuje mycie okien na sobote, w kuchni mam takie brudne, ze az z podwórka widac bleeeee
R wybywa na weekend do pracy wiec ja tez samotnie, tylko ze z Kul(b)ą u nogi hehe


elenko jak Ci sie nudzi to zapraszam do mnie, ja mam czysty piekarnik :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:

własnie, własnie, miałam pisac to samo, Edzia poprostu rewelacja :blink::blink:
Człowiek tu odpala kompa, otwiera bb, a tu......nie doć , ze widzi siebie na zdjęciach(Elenka:wściekła/y::-p;-);-);-)), to jeszcze czyta tyle komplementów i weź tu miej dziś zły humor:tak::tak::tak::rofl2:


Najgorsze w tym wszytskim jest to, ze ja nie mam żadnego zdjęcia Elenki:wściekła/y::no:i na dodoatek nie wiem zupełnie jak to się stało i jak mogłąm do tego dopuścic.:wściekła/y::no:
Elenka prosze o fotki z własną osoba.Skoro ja to i Ciebie musi być więcej.
Prawda, ze chcecie????:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry