reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

aj jaajaj a to moj drugi maluch i tez cos w tym jest :wink:
az czasami mam wyrzuty sumienia.

a co do nastrojow to: dzis jest o wiele lepiej :lol: mimo ze moj Tymoteusz(11miesiecy ma juz) ma sily niespozyte i robi mi pobudki o 5 rano to dzis nawet sie z tego ciesze :D
Rany...te hormoniska..zwariowac przez nie mozna, a juz na pewno maz ze mna wariuje :wink: kochany jest bo tym razem juz wie ze te nastroje sa silniejsze ode mnie jejejjjej... bardzo mu wspolczuje... :wink:
Babeczki jak fajnie ze jestescie!!!!!!
milego dnia!
 
reklama
to ja dzis sie zalogowalam i bede wpadac tu codziennie i zagladac co nowego u was mamuski i u waszych dzidziusiach. Nie moge patrzec na siebie w lustro chyba zbrzydlam :x i jakies syfy mi wychodza - a jak tam wasze cery?
 
cera średnio zauważyłam że zrobiła mi się na twarzy taka dziwna skorupka :-) ale smaruję się kremem dla niemowlaków może bedzie lepiej :-)

patrzę na te usg i porównuje - te ze strony dziecko-info.... źle moje w porównaniu do innych wygląda... to znaczy i tak wiedziałam, że źle bo lekarz mówił... ale mimo wszystko miałam nadzieję, że nie aż tak bardzo odbiega od normy :-( nie wiem ostatnio jestem pesymistką :-(

nie wiem czy wytrzymam jeszcze tydzień.... skoro pierwszy dzień ostatniej miesiączki miałam 24.10.2004 to moze jak pojde w poniedziałek to już wystarczy???
 
Tusia25 witaj serdecznie. :lol:
Mówisz o syfach???? Ja jak zaszłam w ciążę to twarz zrobiła mi się w ciągu 1 dnia jak pole minowe. :lol: Całą miałam w małych ,drobnych krostkach, czerwoną i spuchniętą jakby mi mąż przyłożył. Całe szczęście trwało to tylko przez pierwsze 2 tygodnie ciąży-widocznie mój organizm tak zareagował na te hormonki ciążowe :lol: Teraz buzię mam gładziudką jak pupa niemowlaka, ale za to plecy -koszmar!!!!Ale tam na szczęście tego tak nie widać
Trzymaj się, będzie lepiej :lol:
 
A wiecie co? ja to zawsze byłam taki zdechlak, wiecznie mnie coś bolało, wiecznie byłam chora a teraz- nic!!! Wszystkie bolączki jak ręką odjął :lol: Nic mi nie dolega.Nawet mdłości nie mam.Nie chcę zapeszać ale jak tak dalej pójdzie to lekiem na moje bolączki jest ciążą. :lol: Będę musiała mieć dużą rodzinę :lol:
 
Kobietki,ale nas przybywa!!Super :D jak tak dalej pojdzie to przegonimy inne mamusie z innych miesiecy :D Ja nadal mam mdlosci,straszne brrrr.Moja pielegniarka co mi daje zastrzyki to powiedziala ze to przez to ze jest obce białko w organizmie :? i ze potrwa to do 3-ciego miesiaca,jak dobrze ze jestem w drugim,hihihi.Buziaczki :lol:
 
Asiolek moj dzidziulek tez inaczej wyglada jak te na tej stronie, ale to zalezy zwlaszcza od sprzetu. Nie martw sie napewno jest wszystko ok, a lekarze nieraz duzo gadaja a pozniej okazuje sie, ze wszystko jest wporzadku.
 
reklama
ASIOŁEK ja tak jak ty ost miesiączkę miałam 24,10 i jutro idę na usg i nie wiem u ciebie jeszcze nic nie widać[/b]
 
Do góry