reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
no!!!! widzicie?!!! szlag czlowieka moze trafic!!!!
Moje malenstwo ma juz 11 tygodni i jak probowalam sie wczesniej umowic twierdzono ze jak nie czuje sie zle i jest wszystko ok to zglosic sie dopiero w 8tygoniu, dzwonilam w 8 i wizyta dopiero mozliwa w 11 :evil: :evil: :evil:
ale juz nadzwonilam sie tam dzisiaj i nagadalaaaaam tym babom tak ze zostalo na piatku godzinke pozniej! dobre i to! ale jak tu byc spokojnym?!
na szczescie zlosc juz mi przeszla-te hustawki hormonow maja tez dobra strony :lol: ide wiec na spacer z moim synkiem (Hmm...a raczej z moimi dziecimi :wink: )
a Wam milego wieczoru zycze!!!!
 
dziewczyny a jak tam teraz wasze samopoczucie i apetyt, bo mi mdlosci przeszly :D Juz drugi dzien czuje sie dobrze. Tylko ciagle nie mam apetytu zabardzo :evil: Kiedy bede jesc za dwoch? :wink:
 
ja apetyt zaczynam mieć po 16 - wcześniej ledwo chodzę :-( takie mam mdłości....
ale teraz Mężulo robi obiadek i zaraz zjem kotleta mielonego i duszoną marchewkę - właściwie to ostatnio mam ochotę jedynie na tradycyjne obiadki, których nie jadłam przed ciążą wolałam raczej inne dania lżejsze a teraz... pomidorówa ze śmietaną, ogórkowa, wątróbka z cebulą, schabowy, mielony i kartofle ihihihihihihihi
do usg pozostało 2 dni.l.. bardzo sie niecierpliwię a dziś odbieram wynik beta hcg w surowicy, morfologie, wr, i grupe krwi :-)
 
No Asiolek to dobry ten twoj maz. Moj tez w garach miesza i do sklepu po zakupy lata :D tylko teraz w pracy i ja sama, glodna :cry:
....ale bym sobie zjadla taka marcheweczke. :p
 
Bardzo dobry :-) dba o mnie :-) o nas hehehehe :-) gotuje obiadki i sprząta, zmywa.... wszystko teraz robi bo ja mam leżeć... i odpoczywać - już mam dosyć leżenia i odpoczywania święta na nosie a u nas nic nie zrobione :-( Mężulo długo pracuje i nie zawsze może coś zrobić w domku.... a ja nie moge bezczynnie na to wszystko patrzeć - staram sie wytrzymac ale nie wiem jak długo jeszcze.... robienie niczego jest dobijające :-(
Chciałabym chociaż na jakiś spacer pojsc do lasu... z piesiem sie pobawić z kotem poganiać a tu nic... lenistwo które bokiem wyłazi :-(
Może w czwartek powiedzą, że już mogę śmigać :-)
 
Asiołek Ty "bidulko"!
współczuję Tobie tego leżenia, ja na szczęście mogę latać. Co prawda juz tak ok.16 akumulatory mim siadają ale poleżę chwilę i jest lepiej.Mój mężulo też bawi się w kurę domową a raczej chyba w koguta :lol: ,ale staram się nie wyręczać się nim zbyt często , jak cos mogę robić to robię, bo chyba bym całkowicie się rozleniwiła a predyspozycje na lenia posiadam ogromne :D.
Nie wiem tylko co zrobię w domu u moich rodziców, bo jedziemy do nich na święta, tzn już przed świętami bo pomagać trzeba, a oni o ciąży jeszcze nie wiedzą.Chcemy im zrobić niespodziankę i
powiedzieć przy Wigilii, ale jak to ukryć jak brzucho już widać? :lol:
Pozdrawiam wszystkich
Ide wciągnąć obiadek :lol:
 
Witajcie dziewczynki Możecie mi polecić jakieś witaminki bo właśnie mam zamiar jakieś sobie kupić i jeszcze jedno pytanie czy witaminy bierze się od początku ciąży bo w poprzedniej ciąży lekarz zapisał dopiero ok 5 m-ca POZDRAWIAM
 
reklama
Droga Edytko J polecam ci zestaw witamin FEMINATAL dla kobiet w ciazy, ktore brac najlepiej juz nawet przed zajsciem. Oprocz tego kup sobie FOLIK (tez najlepiej jak bys zaczela go brac z miesiiac przed zajsciem) ja pozatym, gdy w dzien zjem zamalo produktow z wapnem wypijam sobie szklanke musujacego wapna. No i jeszcze codziennie witaminke C, dzieki ktorej inne witaminki dobrze sie wchlaniaja. :D
 
Do góry