reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Witam po bardzo długiej przerwie

niestety nie mam czasu na nadrobienie tak dużej zaległości

może teraz uda mi się częściej zaglądać
 
ehhh z @ to jakaś ściema była, wczoraj jakieś plamienia tak jak na początku @, a dzisiaj nic  ???
a już sie cieszyłam że wracam do normalności
 
kate332 pisze:
ehhh z @ to jakaś ściema była, wczoraj jakieś plamienia tak jak na początku @, a dzisiaj nic  ???
a już sie cieszyłam że wracam do normalności

hehheh, ja też miałam niedawno taką ściemnianą :) całe 1,5 dnia :)

coś mnie głowa boli i to co raz bardziej....
 
ja nie to że bardzo tęsknie za @ ale przynajmniej człowiek kontroluje sytuacje i co jakis czas sie upewnia że nie jest w ciąży, a tak to jednak jaest niepewność....
 
Czesc Kobiety

niestety nastaly u nas czasy mniejszego luzu dla mamy :p ::) dzieci daja mi popalic a jesli uz zdarzy mi sie chwilka wolnego to padam na twarz ..z reszta juz te moje potworki-stworki troszcza sie o to bym sie zbytnio nie nudzila i tak jak juz kiedys sie Wam pochwalilam ze maludy w poludnie zasypiaja razem tak teraz moge o tym zapomniec :p czyli mlynek non stop

DZIECI W GALERYJCE PRZESLICZNE!!!!!!!!!!! tak bym chiala moc powiedziec cos wiecej ale nie dam rady ....dlatego grupowo piszemy..ze SUPER!!!!!!

no tak..staram sie nadrobic zaleglosci i jak czytam to chce juz cos napisac a jak mam juz cos napisac to juz nie wiem co :p ::) o.....
 
reklama
Do góry