reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Ja też nie bardzo wiem co to za pomiar...?!Wydaje mi się że nigdy nie miałam robionego takiego badania :? Przypuszczam że to na usg,wiec może poprostu otym nie wiedziałam...?
 
to widać nawet na zwykłym usg podaczas 12 tygodnia i lekarz zwraca na to uwage niekoniecznie nas o tym informujac - zwyczajnie na usg widac jakieś anomalie
 
Witam wszystkich po świętach i po Sylwestrze!!!
Wyjechałam do rodzicow na świeta już w połowie grudnia i od tego świętowania sie nie moge do dzisiaj pozbierać :D .chyba za dużo tego wolnego miałam :lol:
pozdraiwam wszystkie mamy i wszystkie brzuszki i zycze wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, aby był lepszy od poprzedniego :D :D :D
 
Czesc Dziewczyny
nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie?
jestem lipcowka-moj termin na 4 lipca.
ostatnionbylam na usg i widzialam dzidzie.
u mnie to 14 tydzien i 3 dzien :D
a co do tego badania na przyziernosc karkowa-to chodzi o sprawdzenie,czy nie ma zagrozenia chorobami ,np.zespol downa.
ale jesli lekarz wam mowi,ze jest ok to napewno tak jest.
moj mi nic nie mowil o tym badaniu ale mowil ze dzidzia zdrowa,wiec mysle ze jest ok :D
pozdrawiam bardzo mocno!!!

papa
 
Tak właśnie sobie myślałam,że ten pomiar to na usg się robi.Ja do doktorka idę na wizytę 18 stycznia,ciekawe co mi powie bo ostatnio p.ciążowy był jak banan :( z powodu mojego odwodnienia.Ale teraz troszkę mi się poprwiło więc mam nadzieję że będzie już jak balonik.:)
Zaczynam już muśleć jakby tu urządzić koncik dla maleństwa i starszej pocieszki.Nad wózkiem nowym też już się z mężem zastanawiamy.Co jak co ale ten wózek to mnie troszkę przeraża,bo chcielibyśmy taki wielofunkcyjny z fotelikirm samochodowym,gondolką i spacerówką-widziałam fajny ale kosztował prawie 3 tysiące :?
 
no ceny to są zabójcze :-) ja też ogladam sobie w internecie wózki itp. i załamuję rece :-) na szczescie mam siostre, ktora ma 5 letniego Syna i obiecała pare rzeczy pożyczyć : łóżeczko, przewijak, wózek... ale wózek chciałabym mieć nowy :-) taki pierwszy :-) własny a nie pożyczony :-) ....
 
ja to jeszcze sie z wózkom zbyt intensywnie nie przyglądałam ale czy któraś z was może mi powiedzieć czemu te wozki maja takie kosmiczne ceny????? I jaka jest taka poważna rożnica między wozkiem za 3 tys. a wozkiem za 800 zł, bo proszę wybaczyć ale nie moge się zorientować? Nie stać mnie na taki wózek ale jak trzeba będzie..... :D
 
reklama
Do góry