reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówek sposoby na dzieciaczków choroby

Kate ja bym do lekarza pojechała bo to moze byc pogorszenie, inna choroba i ten antybiotyk za słaby lub nie działa. Nie dobrze jak przy podawanym antybiotyku jest temperatura i nasilone objawy choroby.
 
reklama
Kate zgadzam się z Elfiko tzreba iśc do lekarza..., kiedyś w "a mama też lekarz" było ze gdy antybiotyk nie podpasuje dziecku to mogą pojawi sie wymioty...a Ty wcześniej pisałas ze Krzys zwyiotował moze to nie było z pokarmu ale przez leki, ..i dlatego tak się dzieje
 
po tym co napisałyście dzwoniłam do lekarza, powiedział że faktycznie mogło przyplątać sie dodatkowo coś wirusowego, na co antybiotyk nie działa, jeżeli nie będzie drastycznego pogorszenia to mam poczekac do jutra i zobaczyc bo jezeli to wirus to jutro powinno być lepiej, jeżeli nie będzie poprawy do jutra mamy przyjechac, zobaczymy
 
AniaSzwarc pisze:
Kate zgadzam się z Elfiko tzreba iśc do lekarza..., kiedyś w "a mama też lekarz" było ze gdy antybiotyk nie podpasuje dziecku to mogą pojawi sie wymioty...a Ty wcześniej pisałas ze Krzys zwyiotował  moze to nie było z  pokarmu ale przez leki, ..i dlatego tak się dzieje
co do antybiotyku to prawdopodobnie działa skoro była 2-dniowa poprawa, no nic zobaczymy co czas przyniesie
 
Do góry