reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Ania-aneczka Kilian rowniez jest malym "pogankiem" ;-) Chrzest planujemy na wiosne.

Zamowilam wszystkie prezenty w internecie i od jutra oczekuje najazdu kurierow! Jak przyjda to sie pochwale.
 
my chrzcimy 30 grudnia, bo akurat będziemy w Polsce. Jakbyśmy mieli lecieć np na wakacjach to ochrzcilibysmy wtedy. Nicola miala 6,5mca i byla fajna kumata podczas Swojego święta. Dlatego z Nadulą też chcieliśmy poczekać.
 
Anianeczka, dobrze, że święta blisko i tylu Mikołajów wokół :)
a ja nei dostałam jeszcze 2 przedmiotóów z allegro i dopiero teraz doczytałam negatywne komentarze o sklepie ;/ siet... Pysia chyba nie znajdzie książeczki pod choinką :( dziady.
to samo z książką dla M. - gadałam z listonoszem i mówi, że dawno powinna być. się zdenerwowałam.
 
kalcha - audiobooki fajna sprawa. Ja ostatnio kupiłam Adzie książkę Chylińskie Zezia i Giler - są też w wersji audiobooka własnie, czyta sama autorka :tak:
poza tym czaję sie na: Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka - Książki - WP.PL są w Empiku po 36 zł, lub seria mamoko Wierszyki domowe. Sześć i pół tuzinka wierszyków Rusinka - Książki - WP.PL To tak bardziej "naukowo". A zabawowo, to może jakaś barbie, może głowa do czesania DISNEY ARIELKA GŁOWA DO CZESANIA R5470 (2868494997) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Fajne i kształcace są takie maty SZKÓŁKA MĄDREJ GŁÓWKI MĄDRA GŁÓWKA SMILY 80727 (2847121779) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
My mamy taką DOTYKOWA MATA MĄDRA GŁÓWKA Smily UCZY PL/ HiT (2847085443) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no nie wiem co jeszcze, aaaa moze zestawy kreatyne do robienia biżu, koraliki. Widziałam też takie torby, plecaki, piórniki które dziecko samo koloruje. Dla dziewczynek też fajne studio top model, do komponowania poszczególnych ubiorów :tak:
 
reklama
Aaaa, bo bym zapomniała. Ja kupiłam dzieciom jeszcze po miśku z fundacji tvn. Wojtek dostanie Czesia, a Ada Julię, mozesz kupić w Rosmanie, koszt 50 zł
 
Do góry