reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki na zakupach (bez ogłoszeń i reklam)

reklama
Dziewczyny muszę Wam powiedzieć, że wczoraj wpadłam w lekkie osłupienie.
A mianowicie byłam w Carrefourze, i zastanawiałam się nad zakupem tego smartfonika Fisher Price, ale obok zobaczyłam normalnie identyko telefonik-smartfonik. Nie dość, że wszystkie znaczki miało takie same, to takie same funkcje :/. A cena 24,99, no a z FP był za 79 chyba.

No i zaczęłam czytać co tam z tyłu na opakowaniu, i wszystko ładnie, pięknie, i tu, i tu na opakowaniu, że od 6mca, a nie!!! na tym tańszym w ogóle napisane od 0 do 36 mca, i ble, ble, ble, i nagle na tym tańszym, widzę: nie odpowiednie dla dzieci poniżej 3 roku życia :/, za chwilę kolejna informacja, żeby nie dawać do zabawy poniżej 3rż :/... No i się lekko zdziwiłam... I nie ogarniam dlaczego tak?
 
Edziu żeby było dopuszczone do sprzedaży z oznaczeniem - odpowiednie do lat trzech to musi przejść specjalne testy - na które te mniej znane firmy nie mają na ogół funduszy i co za tym idzie płacąc za FP płacisz za markę, atesty i wszelkie takie:)
 
no właśnie tak pomyślałam, że na pewno nie ma atestów itp jak piszecie :) ale nie powiem, zdziwiło mnie to bardzo :) z Ł. stwierdzilyiśmy, że od teraz zawsze będziemy patrzeć cóż tam jest napisane z tyłu. Tylko wiecie głupio, że piszą 0-36, a tak na prawdę to bez atestu i nie sprawdzone :/
 
reklama
ja kupiłam garnuszek na klocuszek za 30zł. na nim jest +3l a na allegro napisane że od 6mc
zaś klocuszek na garnuszek wręcz identyczny fp za ok 80zł ma oznaczenie 6-36m

po tym co napisała mela, sądzę właśnie że to jest to samo tylko fp jest bogatszą firmą robi atesty itp aby sprzedać drożej.
dlatego te firmy krzaki są tańsze.
niestety ja przepłacać za to samo nie chcę.
 
Do góry