reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Daria myslę nadal o 2 modelach Xlander move
x-move%20glowne%20z%20cabrio.jpg

mi się podoba ten róż i fiolet ...
lub nad tym modelem

297849730_7_644x461_universalnaya-kolyaska-2-v-1-x-lander-x-pulse-spalniy-mshok-_rev004.jpg

czerwony lub pomarańczowy...zobaczy sie :D

A co do fotelika mam 3 opcje
maxi-cosi-cabriofix-2015_5663.png

maxicosi cabrio fix
lub inny model pebble

fotelik-samochodowy-pebble-plus-od-urodzenia-do-75cm-firmy-maxi-cosi.jpg

ewentualnie Cybex Aton /ale tu nie wiem co są płytsze niż maxi cosi ...tyle że lepiej rozwiązali budkę .../
0_0_productGfx_bcaca4ca1ae6c49deeebcf52a677e738.jpg
 
reklama
Daria myslę nadal o 2 modelach Xlander move
x-move%20glowne%20z%20cabrio.jpg

mi się podoba ten róż i fiolet ...
lub nad tym modelem

297849730_7_644x461_universalnaya-kolyaska-2-v-1-x-lander-x-pulse-spalniy-mshok-_rev004.jpg

czerwony lub pomarańczowy...zobaczy sie :D

A co do fotelika mam 3 opcje
maxi-cosi-cabriofix-2015_5663.png

maxicosi cabrio fix
lub inny model pebble

fotelik-samochodowy-pebble-plus-od-urodzenia-do-75cm-firmy-maxi-cosi.jpg

ewentualnie Cybex Aton /ale tu nie wiem co są płytsze niż maxi cosi ...tyle że lepiej rozwiązali budkę .../
0_0_productGfx_bcaca4ca1ae6c49deeebcf52a677e738.jpg


z ktorego roku jest ten pierwszy model?
drugi to chyba pulse 2015 prawda?
 
Hope xlander pulse ,lżeszy niż reszta xlanderów,tylko szkoda że kolory takie sobie....ale coś da się wybrać ...Tak modele z 2015 .....Move z 2012 i 13 chyba ....muszę je na żywo zoabczyć...Choć wiem że Move różowy cudny jest ,widziałam na mieście :D
 
Dziękuję za wyjaśnienie Venicce
Widziałaś, ze moze, ze ten pulse sporo tańszy jest? za 2 w 1 - 1340 zł na allegro- nówka. Ale to trzeba by na żywo zobaczyć, ew potem kupić w necie. Choć ja raczej na używany się zdecyduję, muszę jeszcze o dostawce do wózka pomyśleć.
 
Kurcze nie wyobrażam sobie nie mieć gondoli . Szkoda malucha i tyle i możecie sobie mówić, ze się wymądrzam albo pouczam. Ale nie mogę tak milczeć no nie mogę nie ten typ :-D.
Moje dziewczynki uwielbiały spać na brzuszku na świeżym powietrzu w gondoli właśnie . W foteliku się pociły strasznie zwłaszcza latem, dlatego fotelik służył nam tylko i wyłącznie do jazdy autem.
Jusuawa - nie odbieraj tego osobiście, ale to jest bardzo ważne. Jeśli nie chcesz mieć gondoli ok, tylko ważne, aby maluszek nie był w foteliku więcej niż 2 godziny dziennie. Jeśli nie wierzysz Nam tutaj zapytaj lekarza ortopedy.


Ok,dzieki. Nie bedzie dluzej niz 2h dziennie :)
 
ja widziałam te wózeczki co prawda na szybko ale na pewno sa zdecydowanie lepsze niż bebetto moim zdaniem. A ogladalyscie ANEX?
 
reklama
co do wozenia dziecka w transporterku niestety nie jestem temu przychylna dluzej niz 2 h na prawde tam wcale nie jest az tak wygodnie jak sie wydaje...Moim zdaniem gondolka to gondolka dziecko ma przestrzen..bez przesady ani to nie wazy bog wie ile...;)Ale kazda mama wiadomo jest odpowiedzialna za swoje malenstwa..za ich kruche jeszcze kosteczki:)
 
Do góry