reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Haszi gratki za organizacje nie dość że urodziny udane to jeszcze relacje miedzy kolegami lepsze:tak: Brawo !

Plusy takiego mieszkanie min. cena tańsze o około 100 tyś a wiec jak dla mnie bardzo duża różnica oraz zasiłek na dzieci prawie 1500 zł a wiec duża cześć kredytu spłacałaby się sama:tak:Mówiłam temu panu co sprzedaje mieszkanie że myślę trochę po cwaniacku i wpływ na zakup mają również świadczenia na dzieci to mi odpowiedział że wszyscy polacy przy kupnie nieruchomości w Niemczech o tym myślą:tak:Plus mieszkania jest jeszcze jeden prawie 500 m ogród:tak:Oddalone od mojego terazniejszego miejsca zamieszkania o 19 km:tak: Zobaczymy:tak::tak:

Surv gratuluje kasownika ,Ewka nadal bezzębna:tak:

Reniu Rob o dziwo jakoś naprawił łożko tzn stelaż drewniany pod materacem.Wkurzyłąm sie gdyż jak sie wprowadzaliśmy tutaj to powiedziałam że ja mogę mieć meble byle jakie ale Misiek będzie miał taki pokój jaki sobie wybierze( w ramach rozsądku oczywiście) i meble kosztowały wiecej niż nasze w salonie ale jak widać szmelc.Z drugiej strony łóżko jest do spania a nie do akrobacji cyrkowych:wściekła/y:

Z Ewka pospałam do 10, w nocy 3 pobudki ,teraz panna dopomina sie o towarzystwo .Nic jeszcze nie zrobiłam a za 2 h po Miska muszę lecieć:-)

Miłego
 
Ostatnia edycja:
reklama
heloł

my po szczepieniu
pneumo i infanrix - i 500 PLN w aptece
no i mamy przecież państwo prorodzinne nie?
wcale kupować nie muszę 6w1 żeby dziecko miało 5 wkłóć tylko mogę skorzystać z darmowego katowania 14 stoma wkłóciami;-)

Andula no atrakcyjność tych miasteczek przygranicznych duża
ceny o połowę mniejsze niż w PL a jeszcze pewnie jakieś zachęty miasta wymyślaja dla zaludnienia
no i dobrze, że naprawione meble

Kasiu ja tylko mówię, że Kubus wygląda z Wami jak Wasz;-)
no i szkoda, że Post w tym temacie nic nie dodała;-)

ło matko Ignacy sie podniosł!!!!
kurcze musze fotke strzelic
ma taki ponton i tam go sadzam
ale on na dywanie teraz i wlazł na pontonik, wyprostował łokcie i nogi i takie cuś do stania podobne z podporem;-)

Hasz to Ci powiem, że kawał dobrej roboty odwaliłaś i zaowocowało
no i masz rację mówiąc, skąd maja sie nauczyć zachowań jak nie od nas
ja też zawsze reaguję i obserwuję, ale są mamuśki, które na placyki przychodzą poplotkowac a co ich pociechy wyczyniaja to ich nie obchodzi

no nic zmykam szykowac obiad
2 kawy dziś wypiłam i niestety dalej śpię ale to przez pogodę

Surv to Twoja Flo lubi kucyki powiadasz?
mój syn właśnie mi oznajmił, że lubi tą bajkę - no obym nie musiała kupować kucyków bo tego bym nie przeżyła
 
Renia, a czemu nie z tymi kucykami? Flo ma także sporą kolekcję resoraków, a nawet ojcu ostatnio podkradła modele, żeby....kucyki wozić:-p Mam nawet stosowne zdjęcie, wstawię potem;) A bajka sama tylko na pozór słitaśnie debilna, bo jak sie w słuchać to różowe kucyki całkiem mocnymi tekstami rzucają:-)

Andula, jeśli nie masz traumy, jak ja, na mieszkanie za granicą, to ja bym ten dom wzięła...u nas też za Odrą domy np. takie jak nasz bywają i o połowę tańsze, bo Niemcy tam mieszkać nie chcą...tylko sprawdź dokładnie przepisy, czy wtedy z automatu pod niemieckie instytucje, np. okryty złą sławą Jugenamdt nie podlegacie...

Kasia, no ja i za pięćdziesiąt lat bedę Ci wypominać (a było w 2012 się na trzecie zdecydować:-D:-D)

lecę...bo jeszcze 25 stron na jutro:-(
 
Witam my pospalismy najpierw do 7(z jedna pobudka na cyca po 1),trzeba bylo Misie do przedszkola uczesac,a potem z malym spalismy do 10 :-) Bylismy na kawie u kolezanki,ma ona corke z 17 maja:tak:Milenka troche sie bala Franka,a on caly hapyy:-)
Renia jednego kucyka moze miec:tak:Ignas maly akrobata:tak:
Survi widze ze Flo dogadala by sie z Misia ona tez kocha kucyki:tak:i psy tez kocha:tak:
Andula fajnie ze lozko naprawione:tak:
Haszi super ze imprezka udana:tak:Toska tak jak Misia z ubieraniem:eek:
Kasia no pomysl jak to fajnie jest miec takiego niemowlaczka w domu:-D
Wlasnie ciekawe u ktorej teraz sie zdarzy baby:-)
Milego dnia
 
Witam na szybko, póki Liwka ogląda bajkę:-p
Andula pewnie bym się nie zastanawiała tylko brała jak takie duże różnice są:tak:dobrze, że łóżko naprawione.
Renia mój Kuba tej bajki nie ogląda, ale już pożyczałam z p-la kucyki:-Dno tak szczepienia to siła naszego kraju:confused2:my 28 idziemy mała zaszczepić na ospę:tak:
Dorka. Andula co za rozpusta z tym spaniem:szok:
Haszi super, że imprezka udana!no ale z takimi atrakcjami to było wiadome!
Kasia a ja tam trzymam Twoją stronę bo już 3 też nie chcę:-p:-D

No i muszę iść, bo Liwka dorwała pilota, przełącza bajki i jest wojna:baffled::confused2:
 
heloł
moje małe już padło - jestem ciekawa za ile się obudzi z rykiem
dzis nie było spania o 17tej (zwykle robi sobie drzemkę wtedy) to może pośpi do 22giej?

kotka szaleje i zaraz ją oberwę ze skórki jak obudzi Ignasia
a w piatek ma zabieg - liczę, że się uspokoi po sterylizacji i będzie bardziej stabilna emocjonie;-)

Surv no wolę jednak zeby nie szedł tą drogą
niech lubi auta;-)

Dorka no szaleństwo z takim spaniem
ale powiem, że dziś Ignaś mnie totalnie zaskoczył
był dzielny na szczepieniach, a obiadek zjadł tak pięknie, że nawet dokładke dostał
3/4 słoiczka wpałaszował
jak tak dalej pójdzie to sinlaczek zaraz pójdzie w ruch i może nocki i u nas się poprawią?

no i nie wiem w sumie co miałam pisać jeszcze
ide szukac prezentów na mikołaja dla dzieciaków
Tymi lego, Igas zestaw do jedzonka i jakaś zabawka
fajnie, bo wszyscy się składaja tzn dziadki i chrzestny ojciec i my i będzie tylko jeden prezent

no i tu nastapiła długa przerwa bo Ignaś obudził sie po 45 minutach
chyba tym razem szczepionka dokucza bo taki jakis niespokojny
40 min na rekach i śpi znowu

dobra idę się ogarniać i do spania bo czuję, ze może być czuwająca nocka
 
Kic, dzięki Ci, że jesteś po mojej stronie ;-) Trzymamy sztamę
Andula, ale różnice w cenie domów:szok: Surv, a o co chodzi z tą złą sławą - bom nie w temacie:sorry:
Renia, spokojnej nocki! I gratki dla Ignasia, że taki sprawny fizycznie
Surv, resoraki do wożenia koników? Dobre!
Ja dziś byłam z dzieciakami u dentysty i Olga mnie zaszokowała - bez zająknięcia dała sobie wiercić w dwóch ząbkach. Plomby założone i jest już ok. Zdecydowanie nie po mamusi ma tę odwagę ;-)
A po powrocie prasowanko:baffled:W chwili obecnej jestem na czysto. Ale już nie tak długo, bo kolejne pranie w pralce.
Zaraz "zapodam" sobie serialik na kompie, bo dziś sama, mężyk w pracy na noc :-(
A nie pochwaliłam dzieciaków - byliśmy w poniedziałek na basenie i Olga przepłynęła kawałeczek sama:tak:A Miki tak już śmiga strzałką, że nie nadążam się cofać, żeby we mnie nie wpłynął:-)
Ale jestem chwalipięta:-p
 
Hej Hej
Widzę że zaocznie za mnie koleżanki się za Kasię wzięły :)....też mi Ameryka, już dawno to pisałam :)
Surv...może trzeba Kasi dać przykład??? :):)...ja się nadal biję z myślami jak to będzie, ale jeszcze chwilę poczekam, ale Kasia...śmiało...przecieraj te szlaki :)
Kic..niby tak, ale jakbyś mogła z wózkami poszaleć...no no
Tak jestem w kosmosie, i chyba przed świętami nie wyjdę, ojciec znowu w szpitalu. młoda złapała wirusa bo się zasiał w p-lu, przedwczoraj mało spałam a wczoraj złapał mnie, dzisiaj już ok, młoda też do p-la poszła, teraz ciekawe czy młody się załapie...objawia się tylko wymiotami..młodą przeczołgał przez noc, mnie wieczór...a może młodego oszczędzi.
dodatkowo kończę zamówienia dzierganiowe i organizuję warsztaty na kiermasz w p-lu.
a poza tym .nuuuuda :)
 
No to patrzcie (a reszta wieczorem, bo deadline goni:-():
 

Załączniki

  • 100_1923.jpg
    100_1923.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 31
  • 100_1950.jpg
    100_1950.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 24
reklama
Do góry