reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Cześć
Kic dobrze,że go tak mobilizujesz i chce Kuba występować , pianino super sprawa, oby tylko chciał.
My z zajęć dodatkowych tylko angielski, co prawda ma w przedszkolu ale zapisaliśmy go do szkoły empiku i chodzi z chęcią, ale dosyć łatwo przyswaja.
Zazdroszczę ferii, my dopiero na wakacje gdzieś pojedziemy.
Dziś u moich rodziców na "dniu babci" bardzo sympatycznie było.
 
reklama
Renia dziś wpłaciłam zaliczkę, więc już odwrotu nie ma;) Boję się o Liwkę, bo ona i samochód to dwa różne światy:p Ale chyba pojedziemy w nocy, więc może damy radę;) Tak mój numer to 608.... ;) Co dziennie też odczytuję maila gazetowego pomilak1@gazeta.pl i tego prywatnego zaczynającego się od mojego nazwiska;) Zaraz dziewczynom napiszę:) A stokke to ma 3 lata gwarancji;) W wolnej chwili sprawdź czy masz dokumenty i kiedy dokładnie go kupiłaś;) no i czy jest możliwość wysyłki (podam Ci namiary na taniego kuriera tylko czy masz kartony;) )

Kamu no mój Kuba chodzi w p-lu na ang i rytmikę, a poza na basen (raz w tygodniu) i aikido (dwa razy w tygodniu) i teraz od lutego pianino (raz w tyg, bo na częściej mnie nie stać:dry:)
 
Hej
Kic dzieki za odp:-)
kartony sa, dowód zakupu jest (ostatnio gdzieś przeleciał koło oka)
wozio 2012 jak Ignas tylko kupiony koło lutego

nie chce mi sie wierzyć ze za 4 mies moj syn skończy 2 lata. Kiedy to zalecialo? A jeszcze niedawno płakałam bo zastoje sie mlekowe robiły:-)

u nas zaj dodatkowe w plu i tego do wyboru do koloru
najwazniejsxy basen. Ale chodzi na judo plastyke muzykę i jeszcze chce na tenis:-)
a ta muzyka to zajęcia taneczno- muzyczne bsrdziej

jestem ciekawa jak Kubus poradzi sobie z pianinem. Czy mu sie spodoba?

dzis dopadł mnie ból kręgosłupa
chyba starość:-)

dobrej nocki
 
Hi
Nie ma Kic i forum milczy

Mam nadzieje ze fajna pogoda na wyjeździe
jyz luty niebawem a my jeszcze nie byliśmy ani razu na nartach

Ide spać bo dzis ciężki dzien
jakie to smutne ze BB milczy:-(
 
No, my juz jutro wyjeżdżamy:(bylo super, Kuba jeździ jak szalony:) fis mu nie straszny, a dzisiaj musielismy jechac na golgote bo marudzil na niebieskiej ze mu sie nudzi:D
Renia i jak tam sprzedaż Stokke???
 
Wow to Kubi odwazny!!
Kurcze my jeszcze ani razu w tym sezonie na nartach nie byliśmy. A tu wiosna za pasem
teraz weekend u dziadków bo dzieciaka trzeba było przywieźć i tak zawsze coś a tylko weekendy mamy zeby sie gdzieś wybrac
co do wózka - cisza
jedna dziewczyna odp ze juz coś kupila, a ta druga sie nie odezwała
jeszcze na all musze go wystawic
i mure tez juz szykuje do sprzedania bo igi serio nie używa wozkow
ostatnio spacerki na nóżkach:-)))
chlopak rosnie
Zaraz jeszcze pieluchy zlikwidować i spokój:-)
A Ty masz jeszcze jakieś wózki? Czy tez juz Liwcia nie potrzebuje?

Dobra ide sie zmusic i do nauki
mam 2 konspekty napisać a zawsze po podróży jestem jakaś skołowana i spiaca. A jutro jeszcze ple i zajęcia z tenisa. Tymi tak chce chodzić, ze nie patrzę na zalecenia orto. Niech sie bawi z kolegami i biega za piłeczka:-)
 
Renia my mamy jeszcze...3 wózki :p Obecnie Baby Joggera City Mini GT, bugaboo bee+ (kupiłam po raz trzeci :D) i Jane nanuq:-D Ale moja Liwka od jutra idzie do p-la więc wózkowanie się kończy :-:)-:)-(do żłobka to ją musiałam wozić rano, bo wszystko szybko, więc każda minuta się liczyła, a p-le mam pod nosem, więc wózek nie potrzebny.
Tenis super sprawa:) Sama grywam z mężem od czasu do czasu:tak::-)ale obecnie Kuba ma dość zajęć więc nie będę go męczyć kolejnymi moimi pomysłami:-p:-D

No widzisz a tak mi te laski dupę truły:confused2:

No powiem szczerze, że Kuba nas zaskoczył:tak:technicznie wiadomo słabo, ale radził sobie jak potrafił:-D"ścinał" na krechę ostro goniąc mamusię i wyprzedzając tatusia:-Da jak zaczął marudzić w piątek, że mu się na tej niebieskiej nudzi to myśleliśmy z M że posikamy się ze śmiechu:-Dtylko spoglądał w stronę golgoty, aż po 4 zjeździe, zjechaliśmy na czerwoną i już tam był w swoim żywiole:-)No cóż się dziwić jak cały tydzień po fisie jeździł a na sam koniec go rodzice na płaszczyznę zabrali:-pNo my w weekend to średnio, bo M pracuje, ale jak nadejdzie prawdziwa zima to się z M sami wybierzemy na jeden dzień w tygodniu:tak:

Widzę dziewczyny odpuściły BB na całego:sorry::baffled:szkoda:confused2:

Miłego tygodnia!Ja zapieprz na całego, bale, warsztaty i jakby było mało to zebranie z rodzicami:confused2:
 
Uff. Igi juz leży. Tymi jeszcze ogląda bajki i kolacje wcina
dzis sama z nimi
kapiel dluuuuuga bo razem szaleli:-)
lubie te ich szalenstwa

zastsnawiam sie czy jest jeszcze jakiś śnieg w pobliżu bo chcemy na narty:-)
dziadek napalony tez bo w zeszłym roku Tymkowi szło dobrze i chce zeby wnuk jeździł:-)

dzis po zebraniu rodzicow:-) cała 5tka przyszła z 12
no ale ważne kwestie poruszone czyli oczywiście- szkola!!!
testy przechodzi dobrze bo okazuje sie w najwyższym pułapie, wiec gotowość szkolna ma:-))) ale oczywiście jak dla mnie większość tak oceniana:-)
kic tez takie robisz rzeczy czy ty masz maluszki?

w rezultacie nie zrobiłam tych zdjeć faktury i naklejek
jakos poczułam ze mnie chce ktoś wrobić:-) chłop mało wiarygodny po tel mnie sie wydał
niezly schiz:-)))))

Powiem ci ze na fb tez nasz wątek mało aktywny
ale poki co nie rezygnujmy!
dobrej nocki
 
reklama
O i Kic zabraklo:-(
Ja odpoczywam po weekendzie
Leze:-)
dzieci marudzą ale sie wylaczam
igi chce zeby go wozić w gondoli?!!!
jakiś odwrót rozwojowy
ale leniwie
szkoda ze tu sie nic nie dzieje
smutno:-((((
 
Do góry