reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam wszystkie Mamusie:)Ja też mam termin na lipiec, dokładnie na 26. Byłam już na usg i widziałam moją dzidzię:tak:.Jak do tej pory czuję się dobrze, żadnych mdłości, ale za to od czasu do czasu boli mnie brzusio:-(i trochę sie martwię, bo nie wiem czy to coś złego, nie mam doświadczenia, bo to moja pierwsza ciąża.Poza tym mam wilczy apetyt, ale na kawę i słodycze nie mogę patrzeć:no:.Pozdrawiam Was kobitki cieplusio i Wasze dzidzie też:-)
 
reklama
Witajcie ja mimo braku "dolegliwości ciążowych" tj wymiotów,mdłości itd jeszcze trochę schudłam. Normalnie jem tak jak wcześniej,tyle tylko że wcześniej jedliśmy głównie smażone a teraz jem obiady gotowane na parze.Może dlatego trochę waga mi spadła bo ubyło1 kg. Brzuszek już się pojawia,bo widzę że w spodniach materiałowych się nie dopina,mam nadzieje że w biodra i w tyłek za dużo mi nie pójdzie bo one i tak małe nie są.Na razie rośnie tylko brzuchol:-)

1ed546d282.png
 
Sabi witaj. Napewno musisz o tym powiedziec swojemu ginkowi, może coś ci przepisze np. Nospe.

Kamu u mnie tez w zasadzie tylko brzuszek i co mnie bardzo dziwi, bo jak byłam z małym w ciąży to pierwsze co to poszło mi w uda i pupe. Tylko, że w tamtej ciąży to do tej pory przytyłam 7 kg.

Dziewczynki będące po raz drugi w ciąży - widzicie różnice wagową w tej ciaży w poruwnaniu z poprzednia? Myślałam, że skoro w pierszej utyłam 25 kg to i w tej tyle tez utyle i będe wyglądac jak wieloryb, a tu prosze jaka niespodzianka, jak narazie nie tyje i zapowiada się całkiem inaczej. W poprzedniej ciąży to miałam wilczy apetyt, a teraz to nic bym nie jadła.
 
Mamusiusynusia bedziesz miala coreczke to dlatego :-)
ja tz widze roznice tzn z synkem tez chudlam ale mialam apetyt
teraz moglabym wcale nie jesc
mamusiu dzidzia sobie poradzi najwyzej "pociagnie" z zapasow, tj z Ciebie
wazne zebys Ty nie zlapala jakiejs anemii, dzidzia da sobie rade :tak:

witam nowe mamusie :tak:
 
Co do wagi, to ja na 17 grudnia miałam 4 kilo na minusie, teraz mam wrażenie że już troszkę nadrobiłam, wymioty właściwie ustały, apetyt wrócił, ale przyznam, ze nie jest wiekszy niż przed ciążą ( zawsze lubiłam sobie pojeść ). nie mam żadnych zachcianek i rzeczy które mnie odrzucają, jest po prostu normalnie. Ale cokolwiek zjem to mnie tak wydyma, ze wyglądam jak 7 miesiąc!!!! czuję sie po prostu jak balon. co do schudnięcia, to po spodnaich widzę że ubyło mi pupy i bioder a brzusio został taki jak był ( teraz chwilami większy ):confused:
 
U mnie z wagą jak na razie jest tak jak w pierwszej ciąży - góra +1kg. Najwięcej jednak przytyłam w trzecim trymestrze. Ogólnie w całej ciąży - 19kg, z czego 3kg mi zostały (ale startowałam z 50kg :tak: - to były czasy).
 
Ja w poprzedniej ciazy mialm strasznego smaka na ciasta i słodkie jadłam i jadłam teraz jestem juz 3kg na minusie nie chce mi sie jem bo wiem ze msze no a jak juz cos mam zjescs to cos dobrego gotowane i duszone narazie mijam bo wiem ze po porodzie bede tylko na to zdana wiec teraz jem wszystko to czego mi nie bedzie wolno po.....
 
Izabelka - w pierwszej ciazy do 4 mies mialam tylko +3kg a teraz jestem przerazona ale co zrobic jem dosc duzo ale ciagle jestem glodna tzn tak co 2-3 godz. slodyczy tez nie jem tzn bardzo sporadycznie i nie pije slodkich napojow :-(
Mam nadzieje ze waga nie bedzie szla ciagle tak szybko do gory.:sorry2:
 
reklama
w poprzedniej ciazy co miesiac 2 kg; najwiecej przytylma w 8 i 9 miesiacu bo zaczelam sie rzucac na slodycze; ale wrocilam do swojej wagi; teraz tez 2 kg do przodu i co 2 godz do lodowki; wiec jest podobnie :-)
 
Do góry